Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 липня 2018 року

Народні традиції та правове інформування поєднала команда юстиції Полтавщини

6 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини взяла участь у справжній купальській вечірці. Працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області разом з начальником Олегом Тимченком завітали на загальноміський захід «Свято Івана Купала». Під час театралізованої концертної програми: водних боїв та козацьких розваг, конкурсу вінків із польових квітів, запалювання купальського вогнища, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

6 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Великобагачанському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 10 липня 2018 року об 11:00 год. в приміщенні Великобагачанської селищної ОТГ (с-ще Велика Багачка, вул. Каштанова, 20) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

6 липня 2018

122 млн грн на користь стягувачів – результати роботи органів ДВС Полтавщини в першому півріччі 2018 року

6 липня в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника начальника ГТУЮ у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальника Управління ДВС Віталія Коноза. Він підбив підсумки роботи виконавчої служби області за І півріччя. Акцентував увагу журналістів на якості виконання виконавчих проваджень. Протягом 6 місяців цього року на користь стягувачів перераховано 112 мільйонів гривень. Левову частку цих надходжень становлять стягнення заборгованості по аліментах – понад 106 млн грн надійшло на користь 21 326 дітей. Такі результати – це ефективність дії закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 липня 2018

Питання незаконного заволодіння земельною ділянкою розглянули на засіданні антирейдерського штабу

6 липня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, на якому розглянули звернення громадян щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою СТОВ "Обрій" в Решетилівському районі.

6 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Гадяцької РДА

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

6 липня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Гадяцької РДА

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено робочу зустріч з виконуючою обов’язки керівника центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

6 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівником Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року та з метою налагодження взаємодії центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань

6 липня 2018

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави.

6 липня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Семенівка

06 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади начальником Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Інною Литвиненко спільно з заступником начальника Семенівського бюро правової допомоги Оленою Вареник проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

6 липня 2018

Команда юстиції Полтавщини підтримала Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів»

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області підтримало Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів», започатковану громадською організацією «Студентський контроль діє». Команда юстиції Полтавщини на чолі з начальником управліня Олегом Тимченком завітала до Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого під час вручення дипломів молодших спеціалістів. Молоді люди підтримали акцію, відзначаючи важливість та актуальність даної проблеми, адже більшість із них продовжить навчання у виші. Представники ГТУЮ розповідали, як діяти та куди звертатися у випадку, коли під час іспиту вимагають хабаря. Студенти активно дискутували та фотографувалися з плакатами «Я складаю сесію без хабарів».

6 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.