Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 липня 2018 року

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти Гадяцького району

05.07.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти Гадяцького району.

5 липня 2018

Вуличне інформування жителів міста Гадяча в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

05 липня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Гадяча.

5 липня 2018

Проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування

05 липня 2018 року у м. Гадячі заступником начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції спільно з нотаріальною спільнотою Гадяцького районного нотаріального округу в рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування» від 20.10.2014 № 1709-VII проведено «кущовий семінар» для посадових осіб органів місцевого самоврядування Гадяцького району.

5 липня 2018

Продовжуємо інформувати громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО».

5 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.