Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 липня 2018 року

До уваги суб’єктів надання адміністративних послуг!

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області повідомляє, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 22 червня 2018 року № 1952/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4 липня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

4 липня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян.

4 липня 2018

З Днем судового експерта України

Сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом із представниками обласної та міської влади завітали до Полтавського відділення Харківського науково-дослідницького інституту судових експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса, щоб привітати його працівників з професійним святом - Днем судового експерта України.

4 липня 2018

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Гадяцького району Полтавської області…

З метою належної реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування» від 20.10.2014 № 1709-VII, відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, 05.07.2018 о 11.00 год. у приміщенні Гадяцької районної державної адміністрації (за адресою: вул. Лесі Українки, 2, м. Гадяч), відбудеться кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав, за участю заступника начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Король Наталії та нотаріальної спільноти Гадяцького району.

4 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Семенівському районі

06 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 09:30 год. на території Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади (с-ще Семенівка, вул. Незалежності, буд. 44-А, приміщення Семенівської селищної ради) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

4 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.