Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 липня 2018 року

Мін’юст представив інфографіку про особливості відповідальності неплатників аліментів в зарубіжних країнах

Міністерство юстиції України презентувало інфографіку «Зарубіжний досвід боротьби з неплатниками аліментів та Законопроект 8296», в якій порівнюються основні положення вітчизняного та іноземного законодавства у сфері регулювання проблеми виплат аліментів.

3 липня 2018

Щодо проведення 03 липня 2018 року виїзного прийому громадян спеціалістами відділу з питань нотаріату…

З метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню в приміщенні Вельбівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області за участю провідного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Інни Жукової та приватного нотаріуса Гадяцького районного нотаріального округу Тетяни Антонової проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

3 липня 2018

Проведено вуличне інформування жителів м. Гадяча в рамках проекту «Я маю право!»…

03 липня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на вулицях м. Гадяча.

3 липня 2018

Павло Петренко: Верховна Рада прийняла другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває

Сьогодні народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

3 липня 2018

Цифра дня

Ми продовжуємо проводити активну роботу щодо стягнення заборгованості по заробітній платі, адже кожна праця повинна оплачуватися належним чином. З початку року державними виконавцями області стягнуто понад 2,2 млн грн заборгованості з оплати праці, що на 1,1 млн грн більше ніж за аналогічний період 2017 року.

3 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.