Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 липня 2018 року

Студентам Полтавщини про акцію «Я складаю сесію без хабарів»

оловне територіальне управління юстиції у Полтавській області підтримало Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів», започатковану громадською організацією «Студентський контроль діє». Команда юстиції Полтавщини разом з першим заступником управління Дар’єю Бриндак завітала на обласний фестиваль «Студентська республіка», куди з’їхалася найпрогресивніша молодь області, і влаштувала відповідну інформаційну кампанію. З метою зменшення рівня толерантності до корупції у сфері вищої освіти під час складання сесії, молодим людям розповідали, як діяти та куди звертатися у випадку, коли під час іспиту вимагають хабаря. Студенти взяли активну участь у обговоренні даної проблеми та залюбки фотографувалися з картинками «Я складаю сесію без хабарів».

2 липня 2018

«Офіційний вісник» як офіційне друковане видання

25 та 26 червня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та до 22-ї річниці Конституції України працівниками відділу систематизації законодавства, правої роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти для працівників Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара і для працівників та відвідувачів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського проведено правоосвітню виставку юридичної літератури під назвою «Основний закон моєї держави», на якій представлено інформаційні матеріали Міністерства юстиції України: «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Як протидіяти домашньому насильству», «Не знаєш, як вирішити спір?», інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області «Які особи мають право оформляти спадщину в сільських, селищних радах», а також юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник», що розробляється ГТУЮ у Полтавській області.

2 липня 2018

Мін’юст випустив інформаційно-навчальний ролик про особливості спадкування земельних ділянок

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало четвертий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Новий випуск присвячений визначенню долі земельної ділянки у випадку відсутності або не звернення спадкоємців, зокрема порядку спадкування та визнання спадщини відумерлою.

2 липня 2018

У Полтаві День Конституції відзначили покладанням квітів до пам’ятника Мазепі

28 червня 2018 року команда юстиції взяла участь у заходах присвячених 22-ій річниці Конституції України. Працівники ГТУЮ у Полтавській області разом із заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління ДВС Віталієм Конозом, представниками громадських організацій, небайдужими полтавцями поклали квіти до пам'ятника гетьманові Іванові Мазепі – яскравій постаті в історії України, видатному державному та громадському діячові, військовому та благодійнику, поборнику української державності.

2 липня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як захистити себе від домашнього насильства»

Пане міністре, на жаль, чоловік підіймає на мене руку. По допомогу не маю до кого звернутись. Боюсь, що може побити й дитину. Що робити? До кого звертатися?

2 липня 2018

«Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» більше не має боргів перед працівниками по заробітній платі

1 квітня 2018 року Міністерство юстиції України розпочало кампанію з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. На Полтавщині створено штаб з ліквідації боргів по зарплаті та рейтинг найбільших підприємств-боржників, до якого потрапило і КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради.

2 липня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 02 липня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

2 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.