Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 липня 2018 року

Правове інформування жителів м. Полтава та гостей міста у Павленківському парку

Липнева спека так і спонукає полтавців шукати прохолоди у місцевих парках та скверах, яких так багато у нашому місті, де матусі з дітками із великим задоволенням проводять час під зеленими кронами дерев. Отже, працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю вирішили, що не зайвим буде провести вуличне інформування жителів м. Полтава та гостей міста в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

13 липня 2018

Подати документи для державної реєстрації зміни керівника та складу керівних органів організації професійної спілки можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських формувань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

13 липня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

13 липня 2018 року за результатом проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для відповідальної особи з обліку та систематизації законодавства Шишацької державної нотаріальної контори проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

13 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Шишацької райдержадміністрації

13 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Шишацької районної державної адміністрації інформаційну зустріч, в ході якої говорили про проект «ЯМП!» та підвищення правових знань у різних сферах життя, звернули увагу на питання щодо трудових прав працівників та їх способів захисту, посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до другого пакету законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству #СтопНасильство, отримання безоплатної правової допомоги, #МаскиШоуСтоп, #ЗаплатиЗарплату, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

13 липня 2018

Вуличне інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для мешканців селища Шишаки

13 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування мешканців селища Шишаки про проект «Я МАЮ ПРАВО!», напрямки його реалізації: #ЧужихДітейНеБуває, #ЗаплатиЗарплату, #СтопНасильство.

13 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам райдержадміністрації

13 липня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства провели для працівників юридичної служби Шишацької районної державної адміністрації семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань організації правової роботи та систематизації законодавства. Акцентували увагу на проведенні юридичної експертизи проектів актів та інших документів, організації роботи по укладенню договорів, здійсненні контролю за їх виконанням, організації претензійної та позовної роботи, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів підприємства та інших завдань, покладених на юридичну службу; реагування на порушення прав людини при наданні юридичних консультацій.

13 липня 2018

Працівниками відділу з питань нотаріату проведено виїзний прийом громадян

З метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню 12 липня 2018 року в приміщенні Засульської сільської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, с. Засулля, за участю спеціалістів відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та приватного нотаріуса Лубенського районного нотаріального округу Афанасієвського Д.В. проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

13 липня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Лубни

12 липня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Лубни.

13 липня 2018

Проведено виїзний прийом громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 10 липня 2018 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Новосанжарського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Першотравнева, 3 с-ще Нові Санжари, Полтавська обл.) заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Аллою Безпалою проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

13 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.