Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 11 липня 2018 року

Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли представникам органів місцевого самоврядування Шишацького району

11 липня 2018 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор’єва взяла участь у роботі кущового семінару на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині» для сільських голів, депутатів місцевих рад та посадових осіб органів місцевого самоврядування Шишацького району Полтавської області.

11 липня 2018

Особливості вчинення реєстраційних дій під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) внесено зміни у сферу державної реєстрації, зокрема, передбачено обов’язковий алгоритм дій державних реєстраторів під час проведення державної реєстрації прав.

11 липня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 05 липня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

11 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Лохвицькому районі

12 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 10:00 год. на території Лохвицької міської об’єднаної територіальної громади (м. Лохвиця, вул. Перемоги, 19, приміщення Лохвицької міської ради) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

11 липня 2018

Цифра дня

Протягом січня-червня 2018 року на казначейські рахунки держави від Полтавської області за надання послуг у сфері державної реєстрації надійшло коштів на загальну суму 13 083 489 грн.

11 липня 2018

щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської областіна ІІІ квартал 2018 року, 12 липня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Засульської сільської ради за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Засулля, вул. Молодіжна, 78, працівниками відділу з питань нотаріату та приватним нотаріусом Лубенського районного нотаріального округу Афанасієвським Дмитром буде проведено виїзний прийом громадян.

11 липня 2018

Вуличне інформування мешканців Оржиці про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області разом з працівниками юридичної служби Оржицької райдержадміністрації проведено інформування мешканців селища Оржиця про проект «Я МАЮ ПРАВО!», напрямки його реалізації: #ЧужихДітейНеБуває, #ЗаплатиЗарплату, #СтопНасильство.

11 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Оржицької райдержадміністрації

10 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Оржицької районної державної адміністрації інформаційну зустріч, в ході якої говорили про проект «ЯМП!» та підвищення правових знань у різних сферах життя, звернули увагу на питання щодо трудових прав працівників та їх способів захисту, посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до другого пакету законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству #СтопНасильство, отримання безоплатної правової допомоги, #МаскиШоуСтоп, #СтопНасильство, #ЗаплатиЗарплату, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

11 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.