Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 10 липня 2018 року

Проведено спільну нараду з представниками Кредитної спілки “Добробут Полтавщини”

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04 липня 2018 року проведено спільну нараду з представниками Кредитної спілки “Добробут Полтавщини” та начальниками районних, міських, міськрайонних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

10 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам райдержадміністрації

10 липня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства провели для керівника апарату та працівників юридичної служби Оржицької районної державної адміністрації семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань організації правової роботи та систематизації законодавства. Акцентували увагу на проведенні юридичної експертизи проектів актів та інших документів, організації роботи по укладенню договорів, здійсненні контролю за їх виконанням, організації претензійної та позовної роботи, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів підприємства та інших завдань, покладених на юридичну службу; реагування на порушення прав людини при наданні юридичних консультацій.

10 липня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

10.07.2018, з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Наталією Зволь та Інною Жуковою проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави та м. Карлівка, Полтавської області.

10 липня 2018

Проведено флеш – моб в Центрі надання адміністративних послуг Полтавської райдержадміністрації

10 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року, працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації (далі – ЦНАП).

10 липня 2018

Конфліктне земельне питання розглянули на позачерговому засіданні антирейдерського штабу

10 липня 2018 року на позачерговому засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів детально розглянули ситуацію, що склалася в агрофірми ПП "Подоляка" щодо знищення посівів та захоплення земель в селі Байрак Диканського району Полтавської області.

10 липня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у Великобагачанському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 10 липня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Великобагачанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, здійснено виїзд до Великобагачанської селищної ОТГ.

10 липня 2018

Квест для дітей на правову тематику влаштувала команда юстиції Полтавщини

Розважаючи навчали. 11 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини завітала до дитячого спортивно-оздоровчого центру "Горизонт". В цей літній день працівники управління разом з представниками Національної поліції в Полтавської області, Управління забезпечення прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України, системи безоплатної правової допомоги та ГО "Громадське здоров'я" провели для дітей, які зараз відпочивають в таборі правовий квест.

10 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Шишацької РДА

З метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією 10.07.2018 проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Шишацької районної державної адміністрації.

10 липня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Шишацької РДА

10.07.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Шишацької районної державної адміністрації.

10 липня 2018

Проведено вуличне інформування жителів смт. Шишаки в рамках проекту «Я маю право!»

10 липня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомила громадян смт. Шишаки з їх правами, надала юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

10 липня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

10 липня 2018 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Оржицького районного відділу ДВС, Оржицького районного відділу ДРАЦС та Оржицької державної нотаріальної контори проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

10 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.