Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за липень 2018 року

Студентам Полтавщини про акцію «Я складаю сесію без хабарів»

оловне територіальне управління юстиції у Полтавській області підтримало Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів», започатковану громадською організацією «Студентський контроль діє». Команда юстиції Полтавщини разом з першим заступником управління Дар’єю Бриндак завітала на обласний фестиваль «Студентська республіка», куди з’їхалася найпрогресивніша молодь області, і влаштувала відповідну інформаційну кампанію. З метою зменшення рівня толерантності до корупції у сфері вищої освіти під час складання сесії, молодим людям розповідали, як діяти та куди звертатися у випадку, коли під час іспиту вимагають хабаря. Студенти взяли активну участь у обговоренні даної проблеми та залюбки фотографувалися з картинками «Я складаю сесію без хабарів».

2 липня 2018

«Офіційний вісник» як офіційне друковане видання

25 та 26 червня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та до 22-ї річниці Конституції України працівниками відділу систематизації законодавства, правої роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти для працівників Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара і для працівників та відвідувачів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського проведено правоосвітню виставку юридичної літератури під назвою «Основний закон моєї держави», на якій представлено інформаційні матеріали Міністерства юстиції України: «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Як протидіяти домашньому насильству», «Не знаєш, як вирішити спір?», інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області «Які особи мають право оформляти спадщину в сільських, селищних радах», а також юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник», що розробляється ГТУЮ у Полтавській області.

2 липня 2018

Мін’юст випустив інформаційно-навчальний ролик про особливості спадкування земельних ділянок

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало четвертий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Новий випуск присвячений визначенню долі земельної ділянки у випадку відсутності або не звернення спадкоємців, зокрема порядку спадкування та визнання спадщини відумерлою.

2 липня 2018

У Полтаві День Конституції відзначили покладанням квітів до пам’ятника Мазепі

28 червня 2018 року команда юстиції взяла участь у заходах присвячених 22-ій річниці Конституції України. Працівники ГТУЮ у Полтавській області разом із заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління ДВС Віталієм Конозом, представниками громадських організацій, небайдужими полтавцями поклали квіти до пам'ятника гетьманові Іванові Мазепі – яскравій постаті в історії України, видатному державному та громадському діячові, військовому та благодійнику, поборнику української державності.

2 липня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як захистити себе від домашнього насильства»

Пане міністре, на жаль, чоловік підіймає на мене руку. По допомогу не маю до кого звернутись. Боюсь, що може побити й дитину. Що робити? До кого звертатися?

2 липня 2018

«Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» більше не має боргів перед працівниками по заробітній платі

1 квітня 2018 року Міністерство юстиції України розпочало кампанію з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. На Полтавщині створено штаб з ліквідації боргів по зарплаті та рейтинг найбільших підприємств-боржників, до якого потрапило і КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради.

2 липня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 02 липня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

2 липня 2018

Мін’юст представив інфографіку про особливості відповідальності неплатників аліментів в зарубіжних країнах

Міністерство юстиції України презентувало інфографіку «Зарубіжний досвід боротьби з неплатниками аліментів та Законопроект 8296», в якій порівнюються основні положення вітчизняного та іноземного законодавства у сфері регулювання проблеми виплат аліментів.

3 липня 2018

Щодо проведення 03 липня 2018 року виїзного прийому громадян спеціалістами відділу з питань нотаріату…

З метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню в приміщенні Вельбівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області за участю провідного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Інни Жукової та приватного нотаріуса Гадяцького районного нотаріального округу Тетяни Антонової проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

3 липня 2018

Проведено вуличне інформування жителів м. Гадяча в рамках проекту «Я маю право!»…

03 липня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на вулицях м. Гадяча.

3 липня 2018

Павло Петренко: Верховна Рада прийняла другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває

Сьогодні народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

3 липня 2018

Цифра дня

Ми продовжуємо проводити активну роботу щодо стягнення заборгованості по заробітній платі, адже кожна праця повинна оплачуватися належним чином. З початку року державними виконавцями області стягнуто понад 2,2 млн грн заборгованості з оплати праці, що на 1,1 млн грн більше ніж за аналогічний період 2017 року.

3 липня 2018

До уваги суб’єктів надання адміністративних послуг!

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області повідомляє, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 22 червня 2018 року № 1952/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4 липня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

4 липня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян.

4 липня 2018

З Днем судового експерта України

Сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом із представниками обласної та міської влади завітали до Полтавського відділення Харківського науково-дослідницького інституту судових експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса, щоб привітати його працівників з професійним святом - Днем судового експерта України.

4 липня 2018

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Гадяцького району Полтавської області…

З метою належної реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування» від 20.10.2014 № 1709-VII, відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, 05.07.2018 о 11.00 год. у приміщенні Гадяцької районної державної адміністрації (за адресою: вул. Лесі Українки, 2, м. Гадяч), відбудеться кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав, за участю заступника начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Король Наталії та нотаріальної спільноти Гадяцького району.

4 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Семенівському районі

06 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 09:30 год. на території Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади (с-ще Семенівка, вул. Незалежності, буд. 44-А, приміщення Семенівської селищної ради) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

4 липня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти Гадяцького району

05.07.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти Гадяцького району.

5 липня 2018

Вуличне інформування жителів міста Гадяча в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

05 липня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Гадяча.

5 липня 2018

Проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування

05 липня 2018 року у м. Гадячі заступником начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції спільно з нотаріальною спільнотою Гадяцького районного нотаріального округу в рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування» від 20.10.2014 № 1709-VII проведено «кущовий семінар» для посадових осіб органів місцевого самоврядування Гадяцького району.

5 липня 2018

Продовжуємо інформувати громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО».

5 липня 2018

Народні традиції та правове інформування поєднала команда юстиції Полтавщини

6 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини взяла участь у справжній купальській вечірці. Працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області разом з начальником Олегом Тимченком завітали на загальноміський захід «Свято Івана Купала». Під час театралізованої концертної програми: водних боїв та козацьких розваг, конкурсу вінків із польових квітів, запалювання купальського вогнища, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

6 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Великобагачанському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 10 липня 2018 року об 11:00 год. в приміщенні Великобагачанської селищної ОТГ (с-ще Велика Багачка, вул. Каштанова, 20) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

6 липня 2018

122 млн грн на користь стягувачів – результати роботи органів ДВС Полтавщини в першому півріччі 2018 року

6 липня в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника начальника ГТУЮ у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальника Управління ДВС Віталія Коноза. Він підбив підсумки роботи виконавчої служби області за І півріччя. Акцентував увагу журналістів на якості виконання виконавчих проваджень. Протягом 6 місяців цього року на користь стягувачів перераховано 112 мільйонів гривень. Левову частку цих надходжень становлять стягнення заборгованості по аліментах – понад 106 млн грн надійшло на користь 21 326 дітей. Такі результати – це ефективність дії закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 липня 2018

Питання незаконного заволодіння земельною ділянкою розглянули на засіданні антирейдерського штабу

6 липня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, на якому розглянули звернення громадян щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою СТОВ "Обрій" в Решетилівському районі.

6 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Гадяцької РДА

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

6 липня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Гадяцької РДА

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено робочу зустріч з виконуючою обов’язки керівника центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

6 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівником Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року та з метою налагодження взаємодії центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань

6 липня 2018

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави.

6 липня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Семенівка

06 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади начальником Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Інною Литвиненко спільно з заступником начальника Семенівського бюро правової допомоги Оленою Вареник проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

6 липня 2018

Команда юстиції Полтавщини підтримала Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів»

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області підтримало Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів», започатковану громадською організацією «Студентський контроль діє». Команда юстиції Полтавщини на чолі з начальником управліня Олегом Тимченком завітала до Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого під час вручення дипломів молодших спеціалістів. Молоді люди підтримали акцію, відзначаючи важливість та актуальність даної проблеми, адже більшість із них продовжить навчання у виші. Представники ГТУЮ розповідали, як діяти та куди звертатися у випадку, коли під час іспиту вимагають хабаря. Студенти активно дискутували та фотографувалися з плакатами «Я складаю сесію без хабарів».

6 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» відпочивальникам табору «Орлятко»

8 липня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар'я Бриндак завітала до дитячого табору “Орлятко”.

8 липня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як скористатися послугою «Шлюб за добу»»

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

9 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.