Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 8 червня 2018 року

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Котелевському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 13 червня 2018 року з 10:00 год. на базі Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області (с-ще Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 221) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

8 червня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Пирятинському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 14 червня 2018 року з 11:00 год. на базі Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (м. Пирятин, вул. Пушкіна, 33) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

8 червня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

08 червня 2018 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для відповідальної особи за роботу з напрямку систематизації законодавства Шевченківського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, нормативно-правових актів України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

8 червня 2018

Допомагаємо представникам ОТГ вирішувати юридичні проблеми

8 червня 2018 року перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у практичному семінарі щодо застосування органами місцевого самоврядування норм Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Зважаючи на децентралізацію владних повноважень та їх передачу до об’єднаних територіальних громад в останніх виникає чимало запитань, як їм працювати в правовому полі. Тож, разом з фахівцями обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та Департаменту фінансів облдержадміністрації надали вичерпні консультації представникам об’єднаних територіальних громад.

8 червня 2018

ПАВЛО ПЕТРЕНКО: ДЕРЖАВА НЕ МОЖЕ ДОПУСТИТИ, ЩОБ БАТЬКИ ЗАБУВАЛИ ПРО РІДНИХ ДІТЕЙ

На державу покладений обов’язок захищати права всіх своїх громадян – як дорослих, так і дітей. Тому представники влади мають зробити усе можливе, щоб на законодавчому рівні не допускати навіть можливості того, щоб батьки забували про своїх дітей. Про це сьогодні під час виступу у Верховні Раді у рамках години запитань до Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

8 червня 2018

Про результати роботи органів ДВС прозвітували перед ЗМІ та громадськістю

8 червня 2018 року на прес-конференції для регіональних засобів масової інформації та громадськості начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко і заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз підбили підсумки роботи органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області за січень-травень 2018 року.

8 червня 2018

На весілля на незвичайному кортежі…..

08.06.2018 року у Кременчуцькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, 20 пар наречених виявили бажання зареєструвати шлюб. Одна із пар, наречені Віталій та Євгенія вирішили прибути на державну реєстрацію шлюбу на незвичайному кортежі, весільно-прикрашеному тролейбусі, чим здивували та підняли настрій кременчужанам, які із задоволенням фотографували наречених та тролейбус. Такий вибраний транспортний засіб нареченими у місті Кременчуці – вперше та став новиною.

8 червня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Процедура реєстрації дитини після народження»

Павле Дмитровичу, моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що треба звернути особливу увагу?

8 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.