Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 червня 2018 року

«Центр пробації» та управління юстиції об’єднують зусилля

6 червня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у круглому столі на тему «Порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі». Учасники зібрання обговорили питання співпраці, наголосили на необхідності ресоціалізації засудженої особи, відновлення соціального статусу повноправного члена суспільства, повернення до самостійного загальноприйнятого життя в соціумі.

6 червня 2018

Зупинення державної реєстрації прав

02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон).

6 червня 2018

Нехай кожен знає про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 06 червня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

6 червня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

6 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян.

6 червня 2018

Лави ГТУЮ поповнилися молодими кадрами

5 червня 2018 року лави Головного територіального управління юстиції поповнилися молодими кадрами. Присягу державного службовця склали переможці конкурсу на зайняття вакантних посад. Більшість із новачків йдуть працювати в органи ДВС. Справа не легка, але цікава. Начальник ГТУЮ у Полтавській області побажав їм гідно нести звання державного службовця, кар’єрного зростання та жодної хвили не шкодувати про обраний професійний шлях.

6 червня 2018

Будь впевнений, що ти захищений

Охорона праці є важливою складовою будь-якої установи, відзначаючи людину, як головну цінність, адже її безпека і хороше здоров'я дозволяють зробити трудову діяльність більш чіткою, що підвищує рентабельність самої роботи. Людське життя не повинно бути розмінною монетою заради гарної заробітної плати, ніщо не повинно бути понад забезпечення захисту людини від загроз його здоров'ю і життю.

6 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.