Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 червня 2018 року

Проведено робочу зустріч з керівником новоствореного акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 05 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з директором Полтавської філії Комунального підприємства «Реєстрація бізнесу» Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області Русланом Онищенком.

5 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації

З метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації.

5 червня 2018

Проведено семінар-навчання з керівником та працівниками Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання для працівників Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

5 червня 2018

Спірні питання землевласників і землекористувачів вирішуватимуть у правовому полі

Сьогодні, 5 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з заступником начальника з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор`євою взяв участь у засіданні оперативного штабу з питань захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. Головував заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий. Говорили про запобігання порушень прав землевласників та землекористувачів. Проаналізували хід перевірок за фактами попередніх звернень та розглянули заяви громадян, що надійшли останнім часом.

5 червня 2018

В команди юстиції Полтавщини завжди є теми для журналістів

5 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня журналіста. Він відзначив та привітав представників полтавських ЗМІ з професійним святом, побажав їм широкої глядацької та слухацької аудиторії, великих тиражів, цікавого контенту, яскравих респондентів, вдалих проектів, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів.

5 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.