Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 червня 2018 року

Флеш-моб з нагоди Міжнародного дня безвинних дітей – жертв агресії

Діти приходять в цей світ для щасливого і благополучного життя, в якому немає місця насильству та агресії. Для кожного з них призначений свій шлях, з власними успіхами, відкриттями і перемогами. Проте, трапляється часом і так, що дорослі починають ділити території і, як наслідок, розв’язують найжорстокіші війни, в першу чергу в яких гинуть діти, тому що вони не здатні себе захистити.

4 червня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Санкції другого пакету законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває»

Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер ще й кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?

4 червня 2018

День захисту дітей для дітей працівників юстиції

02 червня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в рамках розважально-пізнавальної програми для дітей працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відбулася екскурсія до міста Харків. В ході поїздки мами з дітками відвідали чарівний Екопарк Фельдмана – територію для відпочинку з розвагами і зоопарком та Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького.

4 червня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 04 червня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району Оксаною Силкою.

4 червня 2018

Антирейдерський штаб доводить свою ефективність роботи

4 червня 2018 року на апаратній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області говорив про ефективність роботи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, що відновив свою роботу з початком посівної кампанії на Полтавщині, головне завдання якого оперативне виявлення порушень прав землевласників та землекористувачів, а також координація роботи щодо вирішення проблем мирним шляхом, в правовому полі.

4 червня 2018

Права дитини - майбутнє України

В рамках проведення тижня правових знань до Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків, 01.06.2018 року працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю поспілкувалися з молоддю, надали правові консультації щодо Закон #ЧужихДітейНебуває та розповіли про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Вони цікавилися новими законодавчими ініціативами Міністерства юстиції України щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичного арешту коштів боржника, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт, захист прав дітей та жінок (посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів), права на виконання судового рішення #ЧужихДітейНеБуває, протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою #СтопНасильство.

4 червня 2018

Жителям Засульської сільської об’єднаної територіальної громади Лубенського району розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 червня 2018 року першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак та директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям села Засулля Лубенського району.

4 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Лубенському районі

04 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Засульської сільської ради (ОТГ) Лубенського району, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак спільно з директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

4 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради.

4 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.