Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 14 червня 2018 року

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради

13.06.2018 з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Листопад Оленою проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради.

14 червня 2018

Юстиція Полтавщини долучилася до здачі крові

У багатьох країнах світу, зокрема і в Україні, сьогодні, 14 червня відзначається Всесвітній день донора крові – щорічне міжнародне свято на честь людей, які добровільно і безоплатно здають кров заради порятунку чийогось життя.

14 червня 2018

Представникам ОТГ розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та особливості роботи з публічною інформацією

14 червня 2018 року у Полтаві відбувся навчальний тренінг «Виконання розпорядниками вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». З усієї області з’їхалися представники райдержадміністрацій, районних рад та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за забезпечення доступу запитувачів до інформації.

14 червня 2018

Що необхідно знати дітям, щоби вміти захищати свої права?

Що таке права, як ними користуватися та захищати - саме ці запитання вирішували 13 червня 2018 року в дитячому таборі при Полтавській загальноосвітній школі №5 працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

14 червня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Пирятинського та Гребінківського районів

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 14 червня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Пирятинського та Гребінківського районів.

14 червня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працювала на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади

14 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу Пирятинського району.

14 червня 2018

В Гребінківському районі неплатники аліментів активно прибирають вулиці

На підставі протоколів, виданих Гребінківським районним відділом державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області, місцевий суд притягнув 24 злісних неплатників аліментів до адміністративної відповідальності у вигляді виконання суспільно-корисних робіт.

14 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.