Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 червня 2018 року

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

12.06.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

13 червня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Котелевського району

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 13 червня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Котелевського району.

13 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у Котелевському районі

13 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Котелевської районної державної адміністрації, працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

13 червня 2018

Піклуємося про дітей – піклуємося про майбутнє

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав.

13 червня 2018

Проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи»

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 12 червня 2018 року проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи».

13 червня 2018

Проведено семінар-навчання з керівником та працівниками Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 12.06.2018 начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (далі – Відділ) Наталією Бугрій та працівниками Відділу проведено семінар-навчання для працівників Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

13 червня 2018

Працівникам бібліотеки про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 червня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проінформували працівників Полтавської бібліотеки-філіалу для дітей №10.

13 червня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

13 червня 2018 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Другої полтавської державної нотаріальної контори проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, нормативно-правових актів України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

13 червня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 18 червня 2018 року з 11.00 до 12.00 год. в приміщенні Пирятинського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області (вул. Соборна, 41, м. Пирятин, Полтавська область) заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Аллою Безпалою буде проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

13 червня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 06 – 07 червня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

13 червня 2018

Обласна МКМР з правової освіти населення дала старт інформаційній кампанії #СтопНасильство

13 червня 2018 року на базі Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Пругла.

13 червня 2018

Педагогам про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Становлення України як демократичної правової держави, формування засад громадянського суспільства потребує суттєвого підвищення правосвідомості громадян, їх правової культури, неухильного дотримання ними Конституції України, вимог законодавства України та правильного його застосування.

13 червня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 07 червня 2018 року в приміщенні Котелевського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Аллою Безпалою проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

13 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками Центру надання адміністративних послуг у м. Кременчуці

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на червень 2018 року, 12.06.2018 начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (далі – Відділ) Наталією Бугрій та працівниками Відділу проведено семінар-навчання з працівниками Центру надання адміністративних послуг у м. Кременчуці.

13 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.