Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 червня 2018 року

Питання погашення заборгованості по заробітній платі та стягненню аліментів на постійному контролі

12 червня 2018 року відбулося засідання регіональних штабів з погашення заборгованості по заробітній платі та стягненню аліментів. Присутні на заході обговорили проблемні питання виконання окремих постанов державних виконавців та порядок взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування.

12 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Карлівської РДА

З метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гришко Оксаною 12.06.2018 проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Карлівської районної державної адміністрації.

12 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Карлівської РДА

12.06.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гришко Оксаною проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Карлівської районної державної адміністрації.

12 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Кременчуцької РДА

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Кременчуцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, 12.06.2018 начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (далі – Відділ) Наталією Бугрій та працівниками Відділу проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Кременчуцької районної державної адміністрації.

12 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Кременчуцької РДА

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Кременчуцькоїрайонної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, 12.06.2018 начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Наталією Бугрій проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Кременчуцької районної державної адміністрації.

12 червня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

08 червня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян м. Полтави з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

12 червня 2018

У МІН’ЮСТІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ПЕРШОГО РОКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

У перший рік дії проекту «Я МАЮ ПРАВО!» вдалося реалізувати багато важливих ініціатив, спрямованих на захист прав громадян та розвиток правосвідомості українців.

12 червня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 12.06.2018 спеціалістом відділу з питань нотаріату Наталією Зволь проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

12 червня 2018

Інформаційні кампанії Мін'юсту на бігбордах Полтавщини

Активно проводимо інформаційні кампанії #ЧужихДітейНеБуває та #СтопНасильство. Розміщуємо інформацію на бігбордах і сітілайтах Полтави та області. Привертаємо увагу населення до проблем погашення заборгованості із виплати аліментів та насильства в сім'ї.

12 червня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 12 червня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

12 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Новосанжарської РДА

12 червня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Новосанжарської районної державної адміністрації проведено правове інформування щодо підвищення рівня знань про свої права у різних сферах життя, способи захисту у випадку їх порушення, та передано буклети, розроблені Головним територіальним управління юстиції у Полтавській області та Міністерством юстиції України.

12 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичної служби апарату Новосанжарської районної державної адміністрації

12 червня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників юридичної служби апарату Новосанжарської районної державної адміністрації проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та навчання щодо дотримання прав людини під час розробки нормативно-правових актів, які подаються на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а також передано плакати «Я МАЮ ПРАВО! ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!», буклети: «Не отримуєш аліменти?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей», підготовлені Міністерством юстиції України, юридично-інформаційну газету «Правовий вісник» та іншу друковану продукцію правового спрямування, розроблену Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

12 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям селища Нові Санжари

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 12 червня 2018 року проведено інформування жителів селища Нові Санжари про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України

12 червня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Чорнухи

12 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у селищі Чорнухи начальником Чорнухинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Наталією Волковою спільно з начальником Чорнухинського бюро правової допомоги Жанною Шульгою проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

12 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.