Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 11 червня 2018 року

Проведено флеш – моб у Центрі надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації

11.06.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на червень 2018 року, працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та поінформовано про порядок оскарження дій державних реєстраторів нерухомості та бізнесу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а також про новації та он-лайн сервіси у сфері державної реєстрації.

11 червня 2018

Мін’юст запустив серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю»

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

11 червня 2018

Обирали адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги

11 червня 2018 року у Полтаві відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Серед членів конкурсної комісії - перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак.

11 червня 2018

На Полтавщині толерантно ставляться до ромів

У зв'язку зі збільшенням кількості випадків протиправних дій щодо представників ромської національної меншини в деяких регіонах країни 8 червня 2018 року в ГУ Національної поліції України у Полтавській області відбулася нарада за участі заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Людмили Григор`євої та начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану – Віти Беспалько. Говорили про ймовірність виникнення проявів негативного ставлення до осіб ромської національності. Варто зазначити, що за останні роки протиправних дій щодо даної категорії осіб та злочинів на ґрунті національної приналежності на території Полтавської області не спостерігається. Учасники наради домовилися об’єднати зусилля та спільно, оперативно реагувати у випадку появи негативних проявів.

11 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.