Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 1 червня 2018 року

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний флеш-моб.

01 червня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено тематичний флеш-моб, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня 2018

На роботу разом з мамою!

1 червня 2018 року в Міжнародний день захисту дітей працівники відділу персоналу Головного Територіального управління юстиції у Полтавській області прийшли на роботу разом зі своїми дітьми. Малеча із задоволення ознайомилася з робочими місцями та професійними обов’язками своїх батьків, спробувала виконував функції дорослих. Юні бешкетники навіть провели імпровізовану планірку з аналізом попередньої роботи та плануванням на майбутнє. Також дітлахи пройшлися кабінетами ГТУЮ, поспілкувалися з колегами батьків та завели чимало нових друзів як серед однолітків, так і серед дорослих. Розповіли дітям і про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», права та обов’язки батьків і дітей. Усі отримали відповідну друковану продукцію: інформаційні матеріали Мін`юсту і Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (друковані видання та буклети «Що треба знати батькам про виховання дитини», «Дитино, знай свої права»).

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.06.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації

З метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.06.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Діти повинні бути щасливими!!!

Сьогодні, 01 червня 2018 року в Міжнародних день захисту дітей заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Григор’єва Л.М. за участі начальника Новосанжарського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Пудло Т.М. відвідали унікальну родину представників ромської національності. В чому ж їх унікальність? – вони маленькі люди з великими серцями... Мають повагу і авторитет у селі, завжди прийдуть на допомогу… Так виховують і своїх дітей, щоб знали і поважали своє «коріння» і завжди приходили на допомогу людям.

1 червня 2018

Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на теренах міста Полтава

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід, під час якого висвітлено інформацію про соціальні напрямки та реформи Міністерства юстиції України.

1 червня 2018

У Полтаві діти розповідали дітям про права та обов`язки

Міжнародний день захисту дітей для команди юстиції Полтавщини видався насиченим. Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області долучилося до Всеукраїнського флеш-мобу влаштувало «День відкритих дверей» для дітей працівників управління. Чимало службовців ГТУЮ цього дня на роботу завітали разом зі своїми дітьми.

1 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Котелевської РДА

З метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією 01.06.2018 проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Котелевської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Котелевської РДА

01.06.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Котелевської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Жителям та гостям селища Котельва про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

01 червня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та до Міжнародного дня захисту дітей головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено вуличне інформування жителів та гостей селища Котельва, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та проінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з завідувачем сектором державної реєстрації виконавчого комітету Руденківської сільської ради Новосанжарського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 01 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з завідувачем сектором державної реєстрації виконавчого комітету Руденківської сільської радиНовосанжарського району Інною Плахотнік.

1 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Новосанжарському районі

01 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Руденківської сільської ради Новосанжарського району, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор’єва спільно з начальником відділу «Новосанжарське бюро правової допомоги» Андрієм Чернухою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

1 червня 2018

Жителям селища Нові Санжари розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 01 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор'євою та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Нові Санжари.

1 червня 2018

У День захисту дітей Павло Петренко розповів малечі про її права

Сьогодні у Міністерстві юстиції пройшов день відкритих дверей для дітей співробітників. Малеча пройшлася коридорами Мін’юсту, подивилася, де працюють їхні батьки, заглянула до кабінету очільника відомства та поласувала солодким разом з Павлом Петренком.

1 червня 2018

У Нових Санжарах проведено святковий флеш-моб з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

01 червня 2018 року, перебуваючи у робочому відрядженні в селищі Нові Санжари,заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор'єва та працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області приєдналися до святкування Міжнародного дня захисту дітей та провели правовий флеш-моб для маленьких українців та їхніх батьків щодо важливості захисту прав дітей.

1 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.