Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за червень 2018 року

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний флеш-моб.

01 червня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено тематичний флеш-моб, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня 2018

На роботу разом з мамою!

1 червня 2018 року в Міжнародний день захисту дітей працівники відділу персоналу Головного Територіального управління юстиції у Полтавській області прийшли на роботу разом зі своїми дітьми. Малеча із задоволення ознайомилася з робочими місцями та професійними обов’язками своїх батьків, спробувала виконував функції дорослих. Юні бешкетники навіть провели імпровізовану планірку з аналізом попередньої роботи та плануванням на майбутнє. Також дітлахи пройшлися кабінетами ГТУЮ, поспілкувалися з колегами батьків та завели чимало нових друзів як серед однолітків, так і серед дорослих. Розповіли дітям і про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», права та обов’язки батьків і дітей. Усі отримали відповідну друковану продукцію: інформаційні матеріали Мін`юсту і Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (друковані видання та буклети «Що треба знати батькам про виховання дитини», «Дитино, знай свої права»).

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.06.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації

З метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.06.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Діти повинні бути щасливими!!!

Сьогодні, 01 червня 2018 року в Міжнародних день захисту дітей заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Григор’єва Л.М. за участі начальника Новосанжарського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Пудло Т.М. відвідали унікальну родину представників ромської національності. В чому ж їх унікальність? – вони маленькі люди з великими серцями... Мають повагу і авторитет у селі, завжди прийдуть на допомогу… Так виховують і своїх дітей, щоб знали і поважали своє «коріння» і завжди приходили на допомогу людям.

1 червня 2018

Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на теренах міста Полтава

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід, під час якого висвітлено інформацію про соціальні напрямки та реформи Міністерства юстиції України.

1 червня 2018

У Полтаві діти розповідали дітям про права та обов`язки

Міжнародний день захисту дітей для команди юстиції Полтавщини видався насиченим. Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області долучилося до Всеукраїнського флеш-мобу влаштувало «День відкритих дверей» для дітей працівників управління. Чимало службовців ГТУЮ цього дня на роботу завітали разом зі своїми дітьми.

1 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Котелевської РДА

З метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією 01.06.2018 проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Котелевської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Котелевської РДА

01.06.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Котелевської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Жителям та гостям селища Котельва про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

01 червня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та до Міжнародного дня захисту дітей головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено вуличне інформування жителів та гостей селища Котельва, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та проінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з завідувачем сектором державної реєстрації виконавчого комітету Руденківської сільської ради Новосанжарського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 01 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з завідувачем сектором державної реєстрації виконавчого комітету Руденківської сільської радиНовосанжарського району Інною Плахотнік.

1 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Новосанжарському районі

01 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Руденківської сільської ради Новосанжарського району, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор’єва спільно з начальником відділу «Новосанжарське бюро правової допомоги» Андрієм Чернухою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

1 червня 2018

Жителям селища Нові Санжари розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 01 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор'євою та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Нові Санжари.

1 червня 2018

У День захисту дітей Павло Петренко розповів малечі про її права

Сьогодні у Міністерстві юстиції пройшов день відкритих дверей для дітей співробітників. Малеча пройшлася коридорами Мін’юсту, подивилася, де працюють їхні батьки, заглянула до кабінету очільника відомства та поласувала солодким разом з Павлом Петренком.

1 червня 2018

У Нових Санжарах проведено святковий флеш-моб з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

01 червня 2018 року, перебуваючи у робочому відрядженні в селищі Нові Санжари,заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор'єва та працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області приєдналися до святкування Міжнародного дня захисту дітей та провели правовий флеш-моб для маленьких українців та їхніх батьків щодо важливості захисту прав дітей.

1 червня 2018

Флеш-моб з нагоди Міжнародного дня безвинних дітей – жертв агресії

Діти приходять в цей світ для щасливого і благополучного життя, в якому немає місця насильству та агресії. Для кожного з них призначений свій шлях, з власними успіхами, відкриттями і перемогами. Проте, трапляється часом і так, що дорослі починають ділити території і, як наслідок, розв’язують найжорстокіші війни, в першу чергу в яких гинуть діти, тому що вони не здатні себе захистити.

4 червня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Санкції другого пакету законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває»

Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер ще й кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?

4 червня 2018

День захисту дітей для дітей працівників юстиції

02 червня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в рамках розважально-пізнавальної програми для дітей працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відбулася екскурсія до міста Харків. В ході поїздки мами з дітками відвідали чарівний Екопарк Фельдмана – територію для відпочинку з розвагами і зоопарком та Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького.

4 червня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 04 червня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району Оксаною Силкою.

4 червня 2018

Антирейдерський штаб доводить свою ефективність роботи

4 червня 2018 року на апаратній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області говорив про ефективність роботи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, що відновив свою роботу з початком посівної кампанії на Полтавщині, головне завдання якого оперативне виявлення порушень прав землевласників та землекористувачів, а також координація роботи щодо вирішення проблем мирним шляхом, в правовому полі.

4 червня 2018

Права дитини - майбутнє України

В рамках проведення тижня правових знань до Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків, 01.06.2018 року працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю поспілкувалися з молоддю, надали правові консультації щодо Закон #ЧужихДітейНебуває та розповіли про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Вони цікавилися новими законодавчими ініціативами Міністерства юстиції України щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичного арешту коштів боржника, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт, захист прав дітей та жінок (посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів), права на виконання судового рішення #ЧужихДітейНеБуває, протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою #СтопНасильство.

4 червня 2018

Жителям Засульської сільської об’єднаної територіальної громади Лубенського району розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 червня 2018 року першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак та директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям села Засулля Лубенського району.

4 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Лубенському районі

04 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Засульської сільської ради (ОТГ) Лубенського району, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак спільно з директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

4 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради.

4 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником новоствореного акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 05 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з директором Полтавської філії Комунального підприємства «Реєстрація бізнесу» Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області Русланом Онищенком.

5 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації

З метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації.

5 червня 2018

Проведено семінар-навчання з керівником та працівниками Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання для працівників Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

5 червня 2018

Спірні питання землевласників і землекористувачів вирішуватимуть у правовому полі

Сьогодні, 5 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з заступником начальника з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор`євою взяв участь у засіданні оперативного штабу з питань захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. Головував заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий. Говорили про запобігання порушень прав землевласників та землекористувачів. Проаналізували хід перевірок за фактами попередніх звернень та розглянули заяви громадян, що надійшли останнім часом.

5 червня 2018

В команди юстиції Полтавщини завжди є теми для журналістів

5 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня журналіста. Він відзначив та привітав представників полтавських ЗМІ з професійним святом, побажав їм широкої глядацької та слухацької аудиторії, великих тиражів, цікавого контенту, яскравих респондентів, вдалих проектів, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів.

5 червня 2018

«Центр пробації» та управління юстиції об’єднують зусилля

6 червня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у круглому столі на тему «Порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі». Учасники зібрання обговорили питання співпраці, наголосили на необхідності ресоціалізації засудженої особи, відновлення соціального статусу повноправного члена суспільства, повернення до самостійного загальноприйнятого життя в соціумі.

6 червня 2018

Зупинення державної реєстрації прав

02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон).

6 червня 2018

Нехай кожен знає про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 06 червня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

6 червня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

6 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян.

6 червня 2018

Лави ГТУЮ поповнилися молодими кадрами

5 червня 2018 року лави Головного територіального управління юстиції поповнилися молодими кадрами. Присягу державного службовця склали переможці конкурсу на зайняття вакантних посад. Більшість із новачків йдуть працювати в органи ДВС. Справа не легка, але цікава. Начальник ГТУЮ у Полтавській області побажав їм гідно нести звання державного службовця, кар’єрного зростання та жодної хвили не шкодувати про обраний професійний шлях.

6 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.