Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 8 травня 2018 року

Цифра Дня

За результатами заходів, проведених державними виконавцями Миргородського міськрайонного ВДВС з ДП "Державний миргородський гренажний завод" стягнуто заборгованість по заробітній платі у розмірі 78 352 грн на користь 7-ми стягувачів.

8 травня 2018

Світлана Глущенко: мета другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває - посилення відповідальності неплатників аліментів

Напередодні Дня захисту дітей заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко звернулася до осіб, які мають заборгованість з аліментів перед власними дітьми. Вона нагадала, що 6 лютого цього року Міністерство юстиції у сфері виконання судових рішень зосередило увагу на стягненні заборгованості з аліментів.

8 травня 2018

Робота наметового консультативного пункту у місті Полтава

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи наметових консультативних пунктів Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на травень 2018 року, 08 травня 2018 керівниками структурних підрозділів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області надавалися безкоштовні правові консультації полтавцям та гостям міста.

8 травня 2018

Вуличне інформування жителів міста Кременчука у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 травня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

8 травня 2018

Подати документи для державної реєстрації громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

8 травня 2018

Присягу державного службовця урочисто склали переможці конкурсного відбору

8 травня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області урочисто склали Присягу державного службовця переможці конкурсного відбору на зайняття вакантних посад, що відбувся 17 квітня цього року. Новопризначені спеціалісти присягнули вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

8 травня 2018

8 травня – День пам’яті та примирення

8 травня 2018 року відзначаємо 73-тю річницю капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над фашизмом.

8 травня 2018

Про посилення відповідальності батьків за несплату аліментів говорили на семінарі для юристів

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 8 травня 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

8 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.