Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 травня 2018 року

Проведено чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

07 травня 2018 року відбулось чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів під головуванням Романа Товстого - заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації.

7 травня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 11 травня 2018 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Гаркушинської сільської ради Миргородського району (вул. Перемоги, 4-а, с. Гаркушинці, Полтавська область, Миргородський район) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

7 травня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок оформлення договорів оренди земельних паїв»

Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

7 травня 2018

Чужих Дітей Не Буває

Подільським ВДВС міста Полтава списано 86 139 грн з арештованого рахунку горе-батька, який забув про свій обов'язок сплатити аліменти на утримання дитини.

7 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.