Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 травня 2018 року

«День відкритих дверей» для майбутніх юристів

У Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для майбутніх юристів відбувся «День відкритих дверей».

5 травня 2018

Анонс! 8 травня 2018 року відбудеться чергове засідання постійно діючого семінару для юристів

8 травня 2018 року о 13.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

5 травня 2018

Робота щодо стягнення заборгованості по зарплаті та аліментам посилюється

5 травня 2018 року в Головному територіальному управлінні Полтавської області відбулося засідання регіональних штабів з ліквідації заборгованості по заробітній платі та стягненню аліментів.

5 травня 2018

Відділи ДВС і ДРАЦС області впорядкували прибудинкові території

Озброївшись мітлами, граблями, сапками, сміттєвими пакетами працівники відділів ДВС і ДРАЦС усіх районів Полтавської області навели лад на прибудинкових територіях. Дружньою командою упорядкували клумби та газони, висадили квіти, кущі та дерева, пофарбували бордюри.

5 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.