Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 травня 2018 року

Павло Петренко: мін’юст повернув дітям понад мільярд гривень боргів з аліментів

З початку року державні виконавці Міністерства юстиції забезпечили виплату 1,1 млрд грн боргів з аліментів. Про це сьогодні в ході засідання оперативного штабу повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

4 травня 2018

Ліквідація заборгованості із заробітної плати та аліментів на постійному контролі

4 травня 2018 року відбулося відеозасідання центрального штабу Державної виконавчої служби Мін’юсту, до роботи якого долучилися представники полтавського регіонального штабу. На порядку денному - обговорення одних з найважливіших соціальних проблем українців: заборгованість з виплати аліментів і зарплат. Міністр юстиції Павло Петренко озвучив рейтинг продуктивності роботи обласних територіальних управлінь юстиції щодо стягнення заборгованості та акцентував увагу на нових законодавчих ініціативах з посилення відповідальності боржників, запровадженні інноваційних механізмів пошуку майна, системі обміну інформацією, збільшенні мінімального розміру аліментів, автоматичному арешті коштів неплатника, притягненні до кримінальної відповідальності осіб, які ухиляються від виконання суспільно корисних робіт.

4 травня 2018

Нехай кожен знає про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

04 травня 2018 року, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України #Я_МАЮ_ПРАВО!, працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області розповіли жителям та гостям міста Полтава про проект Мін’юсту #Я_МАЮ_ПРАВО!, метою якого є підвищення правової грамотності громадян та формування нової правової культури в суспільстві.

4 травня 2018

Розширюємо коло партнерів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

4 травня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за ініціативи начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулася робоча зустріч з директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інною Іщенко, під час якої обговорили спільні дії щодо реалізації проекту в 2018 році, інформування громадян про права та механізми їх захисту.

4 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для представників ОТГ та громадських організацій Полтавщини

4 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник ГТУЮ у Полтавській області зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу в Щербанівській ОТГ Полтавського району.

4 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.