Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 травня 2018 року

Вуличне інформування жителів міста Полтави у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

3 травня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Полтави.

3 травня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

03.05.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

3 травня 2018

Проведено робочу нараду з арбітражним керуючим щодо перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати

03 травня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства, працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено робочу нараду з арбітражним керуючим – ліквідатором підприємства – банкрута з наявною заборгованістю із виплати заробітної плати.

3 травня 2018

Позитивний кейс

Після отримання чотирьох постанов державного виконавця Крюківського ВДВС міста Кременчук про накладення обмежень та складення протоколу про адміністративне правопорушення горе-батько сплатив 67 599 грн аліментів на утримання дитини.

3 травня 2018

Мобільна точка доступу до БПД у Полтавському районі

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 04 травня 2018 року з 11:00 години на базі Щербанівської об’єднаної територіальної громади Полтавського району (село Щербані, вул. Центральна, 2) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, під час роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з громадянами, представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів та надання кваліфікованої юридичної допомоги.

3 травня 2018

Отримати адміністративні послуги за допомогою «Онлайн будинку юстиції» просто

3 травня 2018 року для студентів юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого спеціалісти Головного територіального управління юстиції влаштували відеолекцію «Міністерство юстиції – мій партнер у захисті прав».

3 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.