Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 травня 2018 року

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

2 травня 2018

Правове інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

02 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено правове інформування громадян.

2 травня 2018

Студентам вищого навчального закладу роз’яснено їхні права

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області продовжує реалізовувати загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

2 травня 2018

Консультує Міністр юстиції України «Порядок приватизації квартири»

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

2 травня 2018

Світлана Глущенко: стягнуто більше 1 млрд гривень аліментів державними виконавцями з початку року

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває державними виконавцями з неплатників аліментів стягнуто 1,1 млрд грн. З них 355 млн грн стягнуто завдяки застосуванню встановлених Законом обмежень. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко.

2 травня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

02 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, за місцем проведення планової виїзної перевірки діяльності арбітражного керуючого, проведено робочу зустріч з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

2 травня 2018

Бажаючих працювати в органах юстиції Полтавської області поінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

02 травня 2018 року начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Лілія Неменуща розповіла кандидатам для участі у конкурсі на вакантні посади про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Полтавщині.

2 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.