Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 16 травня 2018 року

Консультує Міністр юстиції України: «Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати»

Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

16 травня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Хорольського, Оржицького та Семенівського районів

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 16 травня 2018 року під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Хорольського, Оржицького та Семенівського районів.

16 травня 2018

В рамках тижня сімейних цінностей про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

16 травня 2018 року відділом організаційної роботи документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

16 травня 2018

Робота наметового консультативного пункту у селищі Козельщина

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», 16 травня 2018 працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Козельщина.

16 травня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

16 травня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату для жителів міста Полтави влаштували інформаційно-консультативний майданчик. В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли громадянам про нові законодавчі ініціативи Мін`юсту щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичний арешт коштів боржника, запровадження пені, відміну оподаткування аліментів, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт.

16 травня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Козельщинському районі

16 травня 2018 року в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели зустріч з працівниками Козельщинської районної державної адміністрації, під час якої інформували про вказаний проект, його мету та завдання.

16 травня 2018

Запроваджено он-лайн чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану

На виконання доручення Міністерства юстиції України та з метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено он-лайн чат через сайт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

16 травня 2018

Взято участь в загальних зборах пенсіонерів міліції

6 травня 2018 року заступником начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом взято участь в загальних зборах «Кординаційної ради» громадських ветеранських організацій силових структур Полтавської області, за участі представників Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

16 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.