Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 15 травня 2018 року

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Кобеляцькому районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 17 травня 2018 року з 09:30 год. на базі Бутенківської сільської ради Кобеляцького району (с. Бутенки, вул. Полтавська, буд. 48) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

15 травня 2018

Спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з нотаріусами Решетилівського районного нотаріального округу…

15 травня 2018 року спеціалістом відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з приватними нотаріусами Решетилівського районного нотаріального округу Довбишем С.М., Бєлашем Ю.Д. та завідувачем Решетилівською державною нотаріальною конторою Кириченко Т.М. на тему: «Застосування на практиці суб’єктами первинного фінансового моніторингу управління ризиками стосовно клієнтів та фінансових операцій, пов’язаних з такими викликами та загрозами. Дотримання суб’єктами первинного фінансового моніторингу законодавства в частині реєстрації та подання до Державної служби фінансового моніторингу інформації про фінансові операції».

15 травня 2018

В Міжнародний день сім’ї команда юстиції розповідала про юридичні аспекти сімейних цінностей

15 травня 2018 року в Міжнародний день сім’ї працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області влаштували інформаційний майданчик та провели тематичний флеш-моб. На вулицях обласного центу, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали громадянам про правові аспекти сімейних цінностей.

15 травня 2018

щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської областіна ІІ квартал 2018 року, 17 травня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Лелюхівської сільської ради за адресою: Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Лелюхівка, вул. Жовтнева, 18, заступником начальника відділу з питань нотаріату Король Наталією та приватним нотаріусом Новосанжарського районного нотаріального округу П’ятенко Людмилою буде проведено виїзний прийом громадян.

15 травня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

14 травня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян м. Кобеляки Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

15 травня 2018

Проведено «круглий стіл» в рамках проекту «Я маю право!»

14 травня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено «круглий стіл» з нотаріальною спільнотою м. Кобеляки.

15 травня 2018

УВАГА КОНКУРС!

15 травня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

15 травня 2018

Міцна родина – успішна Україна

Будь-яка держава зароджується з поняття сім'ї: з неї починається життя людини, в ній відбувається формування і розвиток її як особистості і як громадянина.

15 травня 2018

Світлана Глущенко: мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментах проведуть контрольні перевірки у ряді областей України

Мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментах з контрольними перевірками рушили по Україні. З 14 травня представники Міністерства юстиції України контрольні перевірки проведуть в Тернопільській, Херсонській, Волинській, Закарпатській та Запорізькій областях. З 21 травня мобільні групи працюватимуть у Харківській, Чернівецькій, Полтавській, Миколаївській, Чернігівській областях та в м. Києві. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко

15 травня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 17 травня 2018 року з 11.00 до 12.00 год. в приміщенні Кобеляцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Батиря, 6, м. Кобеляки, Полтавська область) керівництвом управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області буде проведено виїзний прийом громадян.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристу Лісгоспу

15 травня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи провели для юрисконсульта Державного підприємства «Новосанжарське лісове господарство» семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань організації правової роботи на підприємстві. Акцентували увагу на проведенні юридичної експертизи проектів актів та інших документів, організації роботи по укладенню договорів, здійсненні контролю за їх виконанням, організації претензійної та позовної роботи, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів підприємства та інших завдань, покладених на юридичну службу.

15 травня 2018

Визначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

Щороку за ініціативи Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!».

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Новосанжарського лісгоспу

15 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Державного підприємства «Новосанжарське лісове господарство» інформаційну зустріч, в ході якої говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, звернули увагу на питання щодо трудових прав працівників та їх способів захисту, права на відпочинок, посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству #СтопНасильство.

15 травня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 10 травня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Новосанжарської районної державної адміністрації

15 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Новосанжарської районної державної адміністрації семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам Новосанжарської РДА

15 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для юрисконсультів структурних підрозділів Новосанжарської районної державної адміністрації семінар-навчання з питань підвищення правових знань у різних сферах життя, зокрема наголошено про напрямки реалізації проекту #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство, #СтопХабарництву, #МаскиШоуСтоп, #ЗаплатиЗарплату, захист прав дітей та жінок, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

15 травня 2018

Вуличне інформування громадян в селищі Нові Санжари

Одним з найякісніших форматів інформування громадян в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території Полтавської області є акції прямої дії, тобто вуличне інформування громадян. Саме тому, 15 травня 2018 року, працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування мешканців та гостей селища Нові Санжари про діяльність центрів правової допомоги, їх розташування та контактні дані. Крім того, жителі селища отримали роз’яснення про зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та державні гарантії щодо її надання, які визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

15 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.