Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 14 травня 2018 року

До Дня вишиванки ГТУЮ у Полтавській області організували флеш-моб

Напередодні Дня вишиванки біля пам'ятника видатному українському військовому, політичному і державному діячеві - гетьманові Івану Мазепі Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області влаштувало флеш-моб: у вишитих сорочках зробили групове фото.

14 травня 2018

До дня Матері працівники відділів ДРАЦС області привітали щасливих батьків новонароджених!

З нагоди святкування дня Матері працівниками всіх відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в пологових будинках та відділеннях лікарень урочисто вручені свідоцтва про народження щасливим батькам, діти яких народилися напередодні свята. До заходу долучились представники органів місцевої влади та самоврядування.

14 травня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 14 травня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

14 травня 2018

ЗаплатиАліменти

Провжуємо проводити інформаційну кампанію "ЧужихДітейНеБуває" для жителів Полтавщини.

14 травня 2018

У Кременчуці працював інформаційно-консультативний майданчик

Начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з заступником начальника з питань державної реєстрації Людмилою Григор`євою та командою юстиції Полтавщини для жителів Кременчука влаштували інформаційно-консультативний майданчик. В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали громадянам про нові законодавчі ініціативи Мін`юсту щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичний арешт коштів боржника, запровадження пені, відміну оподаткування аліментів, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт.

14 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.