Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 11 травня 2018 року

Запроваджено он-лайн чат з питань державної реєстрації громадських формувань

На виконання доручення Міністерства юстиції України та з метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації громадських формувань запроваджено он-лайн чат через сайт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

11 травня 2018

Особливості написання найменування юридичної особи

Будь-яка новостворена юридична особа повинна мати своє найменування, адже жодна компанія не може існувати без найменування, вона не зможе відкрити власний рахунок в банку, укладати договори тощо.

11 травня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

08 травня 2018 року, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», працівники відділу з питань нотаріату ознайомили пересічних громадян с-ща Машівка, Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили, як захищати свої права в разі їх порушення та до якого органу звернутися.

11 травня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

10.05.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільнотиміста Полтави.

11 травня 2018

Вуличне інформування жителів міста Полтави у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

10 травня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Полтави.

11 травня 2018

Продовжуємо інформувати громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

11 травня 2018 року працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під час прийому громадян, які звернулись за роз’ясненням норм чинного законодавства з питань банкрутства, проведено консультування, в тому числі щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», його мети та завдання.

11 травня 2018

День відкритих дверей для студентів влаштували у Київському ВДВС м. Полтава

10-11 травня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Київському відділі державної виконавчої служби Полтави для студентів ІІІ курсу Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого влаштували «День відкритих дверей».

11 травня 2018

Спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з нотаріусами Машівського районного нотаріального округу…

08 травня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Павловою І.І. та провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Бандюковою О.О. проведено робочу зустріч з приватними нотаріусами Машівського районного нотаріального округу Довгань А.М., Уразовською-Будігай В.В. та завідувачем Машівською державною нотаріальною конторою Асановою Р.Ш. на тему: «дотримання суб’єктами первинного фінансового моніторингу законодавства в частині реєстрації та подання до Державної служби фінансового моніторингу інформації про фінансові операції».

11 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам ДСНС

11 травня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства провели для юристів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань ведення правової роботи та систематизації законодавства в установі.

11 травня 2018

І відпочили, і отримали корисну інформацію: полтавцям про проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповідала команда юстиції

Напередодні Дня матері в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» команда юстиції влаштувала інформаційний флеш-моб: перший заступник начальника Дар`я Бриндак та працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Полтавській області встановили інформаційний намет в одному з улюблених місць відпочинку полтавців – в парку поблизу стадіону «Ворскла» ім. Олександра Бутовського.

11 травня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором відділу з питань надання адміністративних послуг Миргородської райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 11 травня 2018 року заступником начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком проведено робочу зустріч з державним реєстратором відділу з питань надання адміністративних послуг Миргородської райдержадміністрації Світланою Перепелицею.

11 травня 2018

Начальник УДВС Віталій Коноз провів особистий прийом громадян

11 травня 2018 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз провів особистий прийом громадян базі Гаркушинської сільської ради Миргородського району та в Миргородському міськрайонному відділі ДВС. Надав консультації щодо роботи органів державної виконавчої служби, виконання судових рішень, що набрали законної сили, вчинення окремих виконавчих дії у виконавчому провадженні.

11 травня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Миргородському районі

11 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Гаркушинської сільської ради Миргородського району та Миргородської райдержадміністрації працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

11 травня 2018

Проект «Я МАЮ ПРАВО» цікавий і майбутнім правникам

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 10 та 11 травня 2018 року на базі Шевченківського районного у місті Полтаві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч зі студентами ІІ та ІІІ курсу Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Я. Мудрого.

11 травня 2018

Студентам про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

11 травня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним проведено лекцію для широкого загалу студентів-третьокурсників Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

11 травня 2018

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – пріоритет Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

11 травня 2018 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченко та начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним прийнято участь в розширеному засіданні обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати при Полтавській обласній державній адміністрації.

11 травня 2018

Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на постійному контролі

11 травня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь у розширеному засіданні обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, в ході якого акцентував увагу присутніх на ефективності роботи відповідного регіонального штабу та позитивних прикладах стягнення заборгованості державними виконавцями Полтавської області.

11 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.