Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 10 травня 2018 року

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Миргородському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 11 травня 2018 року з 10:00 год. на базі Гаркушинської сільської ради Миргородського району (с. Гаркушинці, вул. Перемоги, буд. 4а) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

10 травня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, за місцем проведення планової виїзної перевірки діяльності арбітражного керуючого, проведено робочу зустріч з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

10 травня 2018

Агрорейдерству stop: оперативний штаб діє

10 травня на теренах Зіньківського району у селі Ставкове, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з працівниками управління та представниками органів Національної поліції, Держгеокадастру, Департаменту агропромислового розвитку ОДА та місцевого самоврядування провели виїзне засідання робочої групи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

10 травня 2018

Проведено флеш – моб у Центрі надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації

10 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на травень 2018 року, працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Полтавської райдержадміністрації (далі – ЦНАП).

10 травня 2018

Кожен повинен знати, як захищати свої права

Команда юстиції знову на вулицях обласного центу: перший заступник начальника Дар`я Бриндак та працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Полтавській області влаштували для громадян наметовий консультативний пункт.

10 травня 2018

Здійснення контролю у сфері державної реєстрації прав

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон), внесено зміни у сферу державної реєстрації речових прав, зокрема, посилено контроль за діями державних реєстраторів під час вчинення реєстраційних дій.

10 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.