Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за травень 2018 року

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

2 травня 2018

Правове інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

02 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено правове інформування громадян.

2 травня 2018

Студентам вищого навчального закладу роз’яснено їхні права

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області продовжує реалізовувати загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

2 травня 2018

Консультує Міністр юстиції України «Порядок приватизації квартири»

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

2 травня 2018

Світлана Глущенко: стягнуто більше 1 млрд гривень аліментів державними виконавцями з початку року

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває державними виконавцями з неплатників аліментів стягнуто 1,1 млрд грн. З них 355 млн грн стягнуто завдяки застосуванню встановлених Законом обмежень. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко.

2 травня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

02 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, за місцем проведення планової виїзної перевірки діяльності арбітражного керуючого, проведено робочу зустріч з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

2 травня 2018

Бажаючих працювати в органах юстиції Полтавської області поінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

02 травня 2018 року начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Лілія Неменуща розповіла кандидатам для участі у конкурсі на вакантні посади про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Полтавщині.

2 травня 2018

Вуличне інформування жителів міста Полтави у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

3 травня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Полтави.

3 травня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

03.05.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Полтави.

3 травня 2018

Проведено робочу нараду з арбітражним керуючим щодо перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати

03 травня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства, працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено робочу нараду з арбітражним керуючим – ліквідатором підприємства – банкрута з наявною заборгованістю із виплати заробітної плати.

3 травня 2018

Позитивний кейс

Після отримання чотирьох постанов державного виконавця Крюківського ВДВС міста Кременчук про накладення обмежень та складення протоколу про адміністративне правопорушення горе-батько сплатив 67 599 грн аліментів на утримання дитини.

3 травня 2018

Мобільна точка доступу до БПД у Полтавському районі

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 04 травня 2018 року з 11:00 години на базі Щербанівської об’єднаної територіальної громади Полтавського району (село Щербані, вул. Центральна, 2) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, під час роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з громадянами, представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів та надання кваліфікованої юридичної допомоги.

3 травня 2018

Отримати адміністративні послуги за допомогою «Онлайн будинку юстиції» просто

3 травня 2018 року для студентів юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого спеціалісти Головного територіального управління юстиції влаштували відеолекцію «Міністерство юстиції – мій партнер у захисті прав».

3 травня 2018

Павло Петренко: мін’юст повернув дітям понад мільярд гривень боргів з аліментів

З початку року державні виконавці Міністерства юстиції забезпечили виплату 1,1 млрд грн боргів з аліментів. Про це сьогодні в ході засідання оперативного штабу повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

4 травня 2018

Ліквідація заборгованості із заробітної плати та аліментів на постійному контролі

4 травня 2018 року відбулося відеозасідання центрального штабу Державної виконавчої служби Мін’юсту, до роботи якого долучилися представники полтавського регіонального штабу. На порядку денному - обговорення одних з найважливіших соціальних проблем українців: заборгованість з виплати аліментів і зарплат. Міністр юстиції Павло Петренко озвучив рейтинг продуктивності роботи обласних територіальних управлінь юстиції щодо стягнення заборгованості та акцентував увагу на нових законодавчих ініціативах з посилення відповідальності боржників, запровадженні інноваційних механізмів пошуку майна, системі обміну інформацією, збільшенні мінімального розміру аліментів, автоматичному арешті коштів неплатника, притягненні до кримінальної відповідальності осіб, які ухиляються від виконання суспільно корисних робіт.

4 травня 2018

Нехай кожен знає про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

04 травня 2018 року, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України #Я_МАЮ_ПРАВО!, працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області розповіли жителям та гостям міста Полтава про проект Мін’юсту #Я_МАЮ_ПРАВО!, метою якого є підвищення правової грамотності громадян та формування нової правової культури в суспільстві.

4 травня 2018

Розширюємо коло партнерів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

4 травня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за ініціативи начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулася робоча зустріч з директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інною Іщенко, під час якої обговорили спільні дії щодо реалізації проекту в 2018 році, інформування громадян про права та механізми їх захисту.

4 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для представників ОТГ та громадських організацій Полтавщини

4 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник ГТУЮ у Полтавській області зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу в Щербанівській ОТГ Полтавського району.

4 травня 2018

«День відкритих дверей» для майбутніх юристів

У Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для майбутніх юристів відбувся «День відкритих дверей».

5 травня 2018

Анонс! 8 травня 2018 року відбудеться чергове засідання постійно діючого семінару для юристів

8 травня 2018 року о 13.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

5 травня 2018

Робота щодо стягнення заборгованості по зарплаті та аліментам посилюється

5 травня 2018 року в Головному територіальному управлінні Полтавської області відбулося засідання регіональних штабів з ліквідації заборгованості по заробітній платі та стягненню аліментів.

5 травня 2018

Відділи ДВС і ДРАЦС області впорядкували прибудинкові території

Озброївшись мітлами, граблями, сапками, сміттєвими пакетами працівники відділів ДВС і ДРАЦС усіх районів Полтавської області навели лад на прибудинкових територіях. Дружньою командою упорядкували клумби та газони, висадили квіти, кущі та дерева, пофарбували бордюри.

5 травня 2018

Проведено чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

07 травня 2018 року відбулось чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів під головуванням Романа Товстого - заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації.

7 травня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 11 травня 2018 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Гаркушинської сільської ради Миргородського району (вул. Перемоги, 4-а, с. Гаркушинці, Полтавська область, Миргородський район) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

7 травня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок оформлення договорів оренди земельних паїв»

Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

7 травня 2018

Чужих Дітей Не Буває

Подільським ВДВС міста Полтава списано 86 139 грн з арештованого рахунку горе-батька, який забув про свій обов'язок сплатити аліменти на утримання дитини.

7 травня 2018

Цифра Дня

За результатами заходів, проведених державними виконавцями Миргородського міськрайонного ВДВС з ДП "Державний миргородський гренажний завод" стягнуто заборгованість по заробітній платі у розмірі 78 352 грн на користь 7-ми стягувачів.

8 травня 2018

Світлана Глущенко: мета другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває - посилення відповідальності неплатників аліментів

Напередодні Дня захисту дітей заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко звернулася до осіб, які мають заборгованість з аліментів перед власними дітьми. Вона нагадала, що 6 лютого цього року Міністерство юстиції у сфері виконання судових рішень зосередило увагу на стягненні заборгованості з аліментів.

8 травня 2018

Робота наметового консультативного пункту у місті Полтава

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи наметових консультативних пунктів Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на травень 2018 року, 08 травня 2018 керівниками структурних підрозділів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області надавалися безкоштовні правові консультації полтавцям та гостям міста.

8 травня 2018

Вуличне інформування жителів міста Кременчука у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 травня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

8 травня 2018

Подати документи для державної реєстрації громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

8 травня 2018

Присягу державного службовця урочисто склали переможці конкурсного відбору

8 травня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області урочисто склали Присягу державного службовця переможці конкурсного відбору на зайняття вакантних посад, що відбувся 17 квітня цього року. Новопризначені спеціалісти присягнули вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

8 травня 2018

8 травня – День пам’яті та примирення

8 травня 2018 року відзначаємо 73-тю річницю капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над фашизмом.

8 травня 2018

Про посилення відповідальності батьків за несплату аліментів говорили на семінарі для юристів

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 8 травня 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

8 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.