Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 квітня 2018 року

Інформування представників бізнесу про проект «Я МАЮ ПРАВО»

06 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування представників бізнесу міста Полтави про проект «Я МАЮ ПРАВО».

6 квітня 2018

Продовжуємо інформувати полтавців та гостей міста про їхні права

06 квітня 2018 року, напередодні світлого свята Воскресіння Христового, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та працівниками Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

6 квітня 2018

Заходи до Міжнародного дня ромів

Напередодні відзначення 08 квітня 2018 року Міжнародного дня ромів, працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану були проведені широкомасштабні інформаційно-просвітницькі заходи для забезпечення доступу ромів до державної реєстрації актів цивільного стану та отримання ними відповідних документів, роз’яснення та захисту прав, законних інтересів ромської національної меншини на території Полтавської області.

6 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.