Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 квітня 2018 року

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на дитячому фестивалі «Великодня писанка»

Виставка великодніх поробок, майстер-класи, виступи вокальних та хореографічних колективів - 5 квітня 2018 року, напередодні Світлого Христового Воскресіння, у Полтаві відбувся традиційний дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка». До передсвяткового буму долучилася і команда юстиції. У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» працівники ГТУЮ у Полтавській області влаштували інформаційний майданчик саме там, де розгорнулося театралізоване дійство.

5 квітня 2018

Команда юстиції завітала на Великодній ярмарок з правопросвітницькою місією

Сьогодні в Полтаві вирував Великодній ярмарок. Вулиця Соборності перетворилася на ярмаркову площу. Полтавцям та гостям міста пропонували придбати сувеніри, прикраси, аксесуари ручної роботи, вишитий одяг, мед і продукти бджільництва, плетені кошики, книжки і солодощі. Завітала на Великодній ярмарок з правопросвітницькою метою і команда юстиції. В рамках проекту «Я маю право!»...

5 квітня 2018

Олег Тимченко з робочим візитом відвідав Миргородський район

В рамках робочого візиту до Миргородського району начальник Головного територіального управління юстиції Олег Тимченко провів зустріч з першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Фесенком, на якій обговорили спільний план дій щодо підвищення правової обізнаності громадян.

5 квітня 2018

У підприємств-боржників вилучають майно

Продовжуємо проводити активну роботу в напрямі стягнення заборгованості з недобросовісних роботодавців.

5 квітня 2018

Про Open Space дізнавались керівники відділів ДРАЦС області

05 квітня 2018 року на базі Шевченківського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції відбувся семінар-нарада за участю керівників районних, міських, районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

5 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.