Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 квітня 2018 року

ГТУЮ у Полтавській області та ПНПУ співпрацюватимуть

Правова свідомість та правова культура українців – запорука становлення демократичної правової держави. А домінування права в усіх сферах суспільного життя потребує підвищення правової грамотності не лише пересічних громадян.

4 квітня 2018

Журналістам про право на інформацію

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні обговорили актуальне питання, якому громадянське суспільство приділяє значну увагу, а саме – конституційне право на доступ до інформації.

4 квітня 2018

Продовжуємо роботу з партнерами щодо реалізації проекту «Я МАЮ ПРАBО!»

Реалізуючи такі маштабні проекти, як загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", важливо заручитися підтримкою партнерів.

4 квітня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

04 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян, на якому надавав фахові правові консультації, з питань що їх цікавили.

4 квітня 2018

В медичних закладах Полтавської області видано 10 000-е свідоцтво про народження

З 2015 року на Полтавщині успішно діє сервіс Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. Станом на 01.04.2018 року даною послугою скористалися 9 780 громадян.

4 квітня 2018

Інформаційна кампанія #ЧужихДітейНеБуває

Добробут дітей, їх права та соціальна захищеність завжди повинні бути під пильною увагою українського суспільства. Тож з метою захисту та відновлення прав дітей, що порушені невідповідальними батьками, Мін'юст запустив інформаційну кампанію, покликану підвищити обізнаність громадськості щодо посилення відповідальності за несплату аліментів.

4 квітня 2018

Вуличне інформування полтавчан у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

04 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Полтави.

4 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.