Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 квітня 2018 року

Проведено засідання регіонального штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі

03 квітня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулося перше засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС ГТУЮ у Полтавській області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, на якому обговорено план подальших дій у зазначеному напрямі.

3 квітня 2018

Проведено вуличне інформування жителів м. Карлівка в рамках проекту «Я маю право!»…

03 квітня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на вулицях м. Карлівки.

3 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО» представникам офіційного майданчику публічних закупівель

03 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу зустріч з представниками офіційного майданчику публічних закупівель Української універсальної біржі.

3 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.