Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 квітня 2018 року

Міністерство юстиції оприлюднило антирейтинг найбільших підприємств-боржників з виплати заробітної плати

В рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, яка стартувала сьогодні, Міністерство юстиції створило антирейтинг найбільших по Україні підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

2 квітня 2018

Світлана Глущенко: в Україні розпочали роботу мобільні групи зі стягнення заборгованості з виплати заробітної плати

У найбільш проблемних регіонах України розпочали свою роботу мобільні групи з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Про це заявила заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

2 квітня 2018

02.04.2018 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Полтавського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною проведено кущовий семінар

2 квітня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 27 березня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

2 квітня 2018

Проведено спільну нараду з представниками прокуратури Полтавської області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на виконання плану роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області по напрямку діяльності державної виконавчої служби на 2018 рік

2 квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як отримати землю учасникам бойових дій»

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах

2 квітня 2018

Проведено чергове вуличне інформування полтавців про їх права

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», 02 квітня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування полтавців та гостей міста про основні аспекти проекту, можливі шляхи захисту прав людини в різних сферах суспільного життя, а також про законодавчі ініціативи Мін’юсту щодо освіти без корупції – #Хабар за навчання стоп, захисту прав дітей та матерів - #Чужих дітей не буває. Особливу увагу звернуто на Закон, який розпочав діяти з 6 лютого 2018 року та посилив відповідальність боржників зі сплати аліментів.

2 квітня 2018

ВИПУСКНИКАМ ПРО ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

02 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з випускниками-магістрами Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

2 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.