Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 16 квітня 2018 року

Консультує Міністр юстиції України: «Припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця»

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності для осіб, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, здійснює державний реєстратор за адресою їх тимчасового проживання.

16 квітня 2018

Всеукраїнський правовий диктант

Цього року Полтава вперше долучилась до проведення «Всеукраїнського правового диктанту».
В Полтаві перевірити свої правові знання можна в он-лайн режимі (25-26 квітня) та 25 квітня об 11 год. в Полтавському університеті економіки і торгівлі (ауд.411а).

16 квітня 2018

Цифра Дня

Завдяки ефективній роботі відділів державної виконавчої служби Полтавщини на користь 20 711 дітей стягнуто 63 324 670 грн
#ЯМП#ЧужихДітейНеБуває #ДВС_діє #ЗаплатиАліменти

16 квітня 2018

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтава та Полтавської області взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!», який проводиться з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

16 квітня 2018

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває кількість сплачених боргів з аліментів зросла вдвічі

Обсяг сплачених боргів з аліментів з початку дії закону #ЧужихДітейНеБуває зріс у 2,2 рази. Якщо до початку дії нових засобів впливу на боржників державні виконавці стягнули з недобросовісних батьків 259 млн грн, то після запровадження новацій - вже майже 580 млн грн.

16 квітня 2018

Павло Петренко: Україна вийшла зі списку країн, які мають заборгованості за рішеннями ЄСПЛ

За 4 року роботи нової команди Міністерства юстиції Україні вдалося погасити заборгованість за понад 3 тисячами рішень Європейського суду з прав людини, які роками ігнорувалися представниками попередньої влади, та почати процес повернення витрачених коштів з реальних винуватців. Про це після зустрічі країн-членів Ради Європи щодо подальшого реформування системи виконання судових рішень Європейського суду з прав людини повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

16 квітня 2018

Факт Дня

Державними виконавцями відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області по виконавчих провадженнях про стягнення заборгованості по заробітній платі з Комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради за рахунок коштів, що надійшли від реалізації рухомого майна, завершено 9 виконавчих проваджень на загальну суму 298 461 грн.

16 квітня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 16 квітня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

16 квітня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

16 квітня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян м. Лубни Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

16 квітня 2018

Проведено круглий стіл в рамках проекту «Я маю право!»

16 квітня 2018 року з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено «круглий стіл» з приватним нотаріусом Лубенського районного нотаріального округу Афанасієвським Д.В.

16 квітня 2018

Жителям Полтави про новації Мін’юсту

16 квітня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» виконуюча обов’язки начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками відділу банкрутства провели флеш-моб.

16 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.