Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 квітня 2018 року

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 17 квітня 2018 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Миру, 15, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.) відбудеться виїзний прийом громадян заступником начальника управління - начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

13 квітня 2018

Скажемо «СТОП - НАСИЛЬСТВУ!» разом

Подолання такого негативного явища як насильство в сім’ї можливе лише за умови об'єднання зусиль державних органів, громадських організацій, і кожного громадянина зокрема.

13 квітня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 19 квітня 2018 року з 12.00 до 13.00 год. в приміщенні Лохвицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Гоголя, 10, м. Лохвиця, Полтавська область) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено виїзний прийом громадян.

13 квітня 2018

Протидіяти домашньому насильству вчила полтавців команда юстиції

11 квітня 2018 року в рамках тижня правових знань #СтопНасильство та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Полтавщині команда юстиції провела загальнообласний флеш-моб.

13 квітня 2018

Проведено засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

Сьогодні 13 квітня 2018 року, під головуванням Романа Товстого - заступника голови облдержадміністрації, за участі представників органів державної влади відбулось засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям міста Миргород

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 13 квітня 2018 року проведено інформування жителів міста Миргород про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Миргородської районної державної адміністрації

13 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичних служб структурних підрозділів Миргородської районної державної адміністрації

13 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб структурних підрозділів Миргородської районної державної адміністрації проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 квітня 2018

Запроваджено пряму телефонну «гарячу лінію» з питань державної реєстрації актів цивільного стану

На виконання доручення Міністерства юстиції України та з метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено пряму телефонну «гарячу лінію» (05322) 2-49-06 (понеділок - п’ятниця – з 8:30 до 17:15).

13 квітня 2018

Проведено традиційне вуличне інформування громадян

З метою реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 13 квітня 2018 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталій Коноз разом з працівниками Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області та відділів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області провели флеш-моб.

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям міста Кременчук

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 13 квітня 2018 року проведено інформування жителів міста Кременчук про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичних служб структурних підрозділів Кременчуцької районної державної адміністрації

13 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівникам юридичних служб структурних підрозділів Кременчуцької районної державної адміністрації проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Кременчуцької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів

13 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.