Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 квітня 2018 року

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання плану заходів з проведення тижня правових знань «СТОП-НАСИЛЬСТВУ!», працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування жителів міста Полтави.

12 квітня 2018

Відповідальність за порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

12 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям міста Полтави

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 12 квітня 2018 року проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

12 квітня 2018

Мешканцям Пирятина розповіли про їх права

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 12 квітня 2018 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування жителів м. Пирятин.

12 квітня 2018

Команда юстиції продовжує інформувати полтавців про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 12 квітня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти провели флеш-моб.

12 квітня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

12 квітня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян селища Диканьки Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

12 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам Пирятинської РДА

12 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для юрисконсультів структурних підрозділів Пирятинської районної державної адміністрації семінар-навчання з питань підвищення правових знань у різних сферах життя, зокрема наголошено про меседжи проекту #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство, #СтопХабарництву, #МаскиШоуСтоп, захист прав дітей та жінок, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

12 квітня 2018

Інформуємо громадян про їх права

12 квітня 2018 року начальник Подільського відділу державної виконавчої служби м. Полтава Сергій Ткаченко та його підлеглі провели вуличне інформування жителів та гостей міста.

12 квітня 2018

УДВС ГТУЮ у Полтавській області проведено робочу зустріч з представниками ГУНП в Полтавській області

З метою забезпечення належної реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та налагодження співпраці 11 квітня 2018 року керівництвом управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області з представниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області проведено чергову робочу зустріч.

12 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Пирятинської районної державної адміністрації

12 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Пирятинської районної державної адміністрації семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству.

12 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Пирятинського лісгоспу

12 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників та юрисконсульта Державного підприємства «Пирятинське лісове господарство» семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству #СтопНасильство.

12 квітня 2018

У Полтаві відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція

12 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: "Організаційно-правові аспекти публічного управління в Україні", яка проводилася на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

12 квітня 2018

Юристам Державної міграційної служби України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

12 квітня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства провели для юристів Управління Державної міграційної служби України у Полтавській області семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань ведення правової роботи та систематизації законодавства в установі.

12 квітня 2018

Заплановано зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 20 квітня 2018 року з 09.30 до 10.30 год. в приміщенні Водянобалківської сільської ради Диканського району Полтавської області (вул. Визволителів, 8, с. Водяна Балка, Диканський р-н, Полтавська обл.) відбудеться зустріч керівництва управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з мешканцями сільської місцевості.

12 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.