Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 11 квітня 2018 року

Відділом з питань нотаріату проведено лекцію для державних службовців служб у справах дітей

11 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Іриною Мирко в Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено лекцію на тему: «Участь органів опіки та піклування під час вчинення правочинів щодо нерухомого майна, яке належить дитині на праві власності чи користування. Захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

11 квітня 2018

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 11.04.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міськрайвиконкомів у Полтавській області.

11 квітня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у правовий спосіб.

11 квітня 2018

Забезпечення вчасного отримання заробітної плати як гарантія права працівників

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 10 квітня 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

11 квітня 2018

Освітянам про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

На базі Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського 11 квітня 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області семінар-навчання на тему: «Що я знаю про проект «Я МАЮ ПРАВО!»».

11 квітня 2018

Для відвідувачів ЦНАПУ проведено флеш–моб

11 квітня 2018 року, на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на квітень 2018 року, працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в приміщенні ЦНАПУ Полтавської РДА громадянам роз’яснено можливості звернення до комісії по розгляду скарг у сфері державної реєстрації та функціонування правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

11 квітня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та надання правової юридичної допомоги населенню 12 квітня 2018 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Василівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області (вул. Горького, 4, с. Василівка, Козельщинський р-н, Полтавська обл.) відбудеться зустріч заступника начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Алли Безпалої з мешканцями сільської місцевості.

11 квітня 2018

Аграрному рейдерству STOP!

З початком весняно-польових робіт питання аграрного рейдерства, тобто захоплення сільськогосподарських земель і урожаю на них, знову на часі. Протистояння цьому ганебному явищу у Полтавській області продовжує оперативний штаб захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

11 квітня 2018

Полтавська юстиція надавала правові консультації жителям м. Кременчук

11 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з командою в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" облаштували інформаційний майданчик для консультування жителів та гостей м. Кременчук.

11 квітня 2018

Працівники відділів ДРАЦС провели всеобласний флешмоб

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 квітня 2018 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено вуличне інформування жителів області про їхні права та механізми їх захисту, зокрема наголошено на основних темах проекту, які наразі реалізуються, зокрема щодо захисту прав аграріїв шляхом функціонування оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області #АграрномуРейдерствуСтоп; протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою #СтопНасильство; захисту прав дітей та жінок (посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів), права на виконання судового рішення #ЧужихДітейНеБуває; прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами #МаскиШоуСтоп, а також про новації та он-лайн сервіси у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

11 квітня 2018

Проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи»

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 11 квітня 2018 року проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи».

11 квітня 2018

Державні виконавці Полтавщини продовжують вилучати майно у підприємств - боржників

Юстиція Полтавщини проводить активну роботу в напрямку стягнення заборгованості по заробітній платі.

11 квітня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 квітня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

11 квітня 2018

Bуличне інформування населення м. Полтава

11 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування серед різних верств населення м. Полтава та поширено інформаційні матеріали.

11 квітня 2018

Проведено засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при ГТУЮ у Полтавській області

11 квітня 2018 року проведено засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при ГТУЮ у Полтавській області, на якому обговорювались питання, пов’язані з основними напрямками діяльності відділення.

11 квітня 2018

"Я МАЮ ПРАВО!": проведено зустріч з партнерами

11 квітня 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській область Олега Тимченка з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким, на якій керівники обговорили план спільних дій щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

11 квітня 2018

СТОП - насильству в сім’ї

Домашнє насильство – це загальна проблема, а також одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини.

11 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.