Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 10 квітня 2018 року

Порядок припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця (далі - ФОП) регулюється Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-ІV (далі – Закон).

10 квітня 2018

Вуличне інформування жителів м. Миргорода у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

10 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Миргорода.

10 квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок передачі земельного паю в оренду»

Перед тим, як підписувати договір оренди, Ви маєте переконатися, чи є у Вас документи, які підтверджують право власності на земельну діяльну. Без таких документів, Ви не зможете передати землю в оренду.

10 квітня 2018

Підписано меморандум про співпрацю

10 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з Миколою Степаненком - ректором Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка підписали меморандум про співпрацю та домовилися про проведення правоосвітньої та правовиховної роботи серед учасників освітнього процесу в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

10 квітня 2018

Щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області на ІІ квартал 2018 року, 12 квітня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Андріївської сільської ради за адресою: Диканський район, с. Андріївка, заступником начальника відділу з питань нотаріату Король Наталією та приватним нотаріусом Диканського районного нотаріального округу Шимкою Олександром буде проведено виїзний прийом громадян.

10 квітня 2018

Факт дня

Державними виконавцями відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області за рахунок реалізації майна та коштів, списаних з рахунків боржника ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1", завершено 38 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі на загальну суму 360 633 грн.

10 квітня 2018

Проведено круглий стіл з нотаріусами Миргородського міського та районного нотаріальних округів…

10 квітня 2018 року проведено круглий стіл з приватними нотаріусами Миргородського міського нотаріального округу Гілем Д.В., Гриб Ю.М., Пазиничем Р.В., Ряжко О.В. та приватними нотаріусами Миргородського районного нотаріального округу Карбаном Є.О., Смагою Л.М. на тему: «надання суб’єктами первинного фінансового моніторингу до Державної служби фінансового моніторингу інформації про фінансові операції, а також з питань дотримання вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу».

10 квітня 2018

Проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району…

10 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною проведено кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Миргородського району щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

10 квітня 2018

10.04.2018 проведено робочу зустріч з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району…

10 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з приватними нотаріусами Миргородського районного нотаріального округу проведено робочу зустріч з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району та надано роз’яснення щодо подальшого надання нотаріальних послуг населенню Миргородського району в разі ліквідації Другої миргородської державної нотаріальної контори, адже наразі розпочато процедуру ліквідації Другої миргородської державної нотаріальної контори.

10 квітня 2018

План заходів проведення з 10 квітня по 13 квітня 2018 року тижня правових знань «стоп - насильству!»

План заходів проведення з 10 квітня по 13 квітня 2018 року тижня правових знань «стоп - насильству!»

10 квітня 2018

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проконсультовано громадян Машівського району

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 04 квітня 2018 року у приміщенні Машівського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області надано правову юридичну допомогу мешканцям Машівського району з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

10 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.