Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за квітень 2018 року

Міністерство юстиції оприлюднило антирейтинг найбільших підприємств-боржників з виплати заробітної плати

В рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, яка стартувала сьогодні, Міністерство юстиції створило антирейтинг найбільших по Україні підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

2 квітня 2018

Світлана Глущенко: в Україні розпочали роботу мобільні групи зі стягнення заборгованості з виплати заробітної плати

У найбільш проблемних регіонах України розпочали свою роботу мобільні групи з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Про це заявила заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

2 квітня 2018

02.04.2018 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Полтавського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною проведено кущовий семінар

2 квітня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 27 березня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

2 квітня 2018

Проведено спільну нараду з представниками прокуратури Полтавської області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на виконання плану роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області по напрямку діяльності державної виконавчої служби на 2018 рік

2 квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як отримати землю учасникам бойових дій»

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах

2 квітня 2018

Проведено чергове вуличне інформування полтавців про їх права

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», 02 квітня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування полтавців та гостей міста про основні аспекти проекту, можливі шляхи захисту прав людини в різних сферах суспільного життя, а також про законодавчі ініціативи Мін’юсту щодо освіти без корупції – #Хабар за навчання стоп, захисту прав дітей та матерів - #Чужих дітей не буває. Особливу увагу звернуто на Закон, який розпочав діяти з 6 лютого 2018 року та посилив відповідальність боржників зі сплати аліментів.

2 квітня 2018

ВИПУСКНИКАМ ПРО ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

02 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з випускниками-магістрами Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

2 квітня 2018

Проведено засідання регіонального штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі

03 квітня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулося перше засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС ГТУЮ у Полтавській області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, на якому обговорено план подальших дій у зазначеному напрямі.

3 квітня 2018

Проведено вуличне інформування жителів м. Карлівка в рамках проекту «Я маю право!»…

03 квітня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на вулицях м. Карлівки.

3 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО» представникам офіційного майданчику публічних закупівель

03 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу зустріч з представниками офіційного майданчику публічних закупівель Української універсальної біржі.

3 квітня 2018

ГТУЮ у Полтавській області та ПНПУ співпрацюватимуть

Правова свідомість та правова культура українців – запорука становлення демократичної правової держави. А домінування права в усіх сферах суспільного життя потребує підвищення правової грамотності не лише пересічних громадян.

4 квітня 2018

Журналістам про право на інформацію

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні обговорили актуальне питання, якому громадянське суспільство приділяє значну увагу, а саме – конституційне право на доступ до інформації.

4 квітня 2018

Продовжуємо роботу з партнерами щодо реалізації проекту «Я МАЮ ПРАBО!»

Реалізуючи такі маштабні проекти, як загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", важливо заручитися підтримкою партнерів.

4 квітня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

04 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян, на якому надавав фахові правові консультації, з питань що їх цікавили.

4 квітня 2018

В медичних закладах Полтавської області видано 10 000-е свідоцтво про народження

З 2015 року на Полтавщині успішно діє сервіс Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. Станом на 01.04.2018 року даною послугою скористалися 9 780 громадян.

4 квітня 2018

Інформаційна кампанія #ЧужихДітейНеБуває

Добробут дітей, їх права та соціальна захищеність завжди повинні бути під пильною увагою українського суспільства. Тож з метою захисту та відновлення прав дітей, що порушені невідповідальними батьками, Мін'юст запустив інформаційну кампанію, покликану підвищити обізнаність громадськості щодо посилення відповідальності за несплату аліментів.

4 квітня 2018

Вуличне інформування полтавчан у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

04 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Полтави.

4 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на дитячому фестивалі «Великодня писанка»

Виставка великодніх поробок, майстер-класи, виступи вокальних та хореографічних колективів - 5 квітня 2018 року, напередодні Світлого Христового Воскресіння, у Полтаві відбувся традиційний дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка». До передсвяткового буму долучилася і команда юстиції. У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» працівники ГТУЮ у Полтавській області влаштували інформаційний майданчик саме там, де розгорнулося театралізоване дійство.

5 квітня 2018

Команда юстиції завітала на Великодній ярмарок з правопросвітницькою місією

Сьогодні в Полтаві вирував Великодній ярмарок. Вулиця Соборності перетворилася на ярмаркову площу. Полтавцям та гостям міста пропонували придбати сувеніри, прикраси, аксесуари ручної роботи, вишитий одяг, мед і продукти бджільництва, плетені кошики, книжки і солодощі. Завітала на Великодній ярмарок з правопросвітницькою метою і команда юстиції. В рамках проекту «Я маю право!»...

5 квітня 2018

Олег Тимченко з робочим візитом відвідав Миргородський район

В рамках робочого візиту до Миргородського району начальник Головного територіального управління юстиції Олег Тимченко провів зустріч з першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Фесенком, на якій обговорили спільний план дій щодо підвищення правової обізнаності громадян.

5 квітня 2018

У підприємств-боржників вилучають майно

Продовжуємо проводити активну роботу в напрямі стягнення заборгованості з недобросовісних роботодавців.

5 квітня 2018

Про Open Space дізнавались керівники відділів ДРАЦС області

05 квітня 2018 року на базі Шевченківського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції відбувся семінар-нарада за участю керівників районних, міських, районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

5 квітня 2018

Інформування представників бізнесу про проект «Я МАЮ ПРАВО»

06 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування представників бізнесу міста Полтави про проект «Я МАЮ ПРАВО».

6 квітня 2018

Продовжуємо інформувати полтавців та гостей міста про їхні права

06 квітня 2018 року, напередодні світлого свята Воскресіння Христового, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та працівниками Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

6 квітня 2018

Заходи до Міжнародного дня ромів

Напередодні відзначення 08 квітня 2018 року Міжнародного дня ромів, працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану були проведені широкомасштабні інформаційно-просвітницькі заходи для забезпечення доступу ромів до державної реєстрації актів цивільного стану та отримання ними відповідних документів, роз’яснення та захисту прав, законних інтересів ромської національної меншини на території Полтавської області.

6 квітня 2018

Порядок припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця (далі - ФОП) регулюється Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-ІV (далі – Закон).

10 квітня 2018

Вуличне інформування жителів м. Миргорода у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

10 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Миргорода.

10 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.