Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 березня 2018 року

Здійснено вуличне інформування громадян м. Кременчука в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

06 березня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

7 березня 2018

Проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 03.03.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

7 березня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

07 березня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства, начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу нараду з арбітражним керуючим – ліквідатором Державного підприємства «Виробниче об`єднання «Знамя».

7 березня 2018

Полтавським підприємцям –про #МаскиШоуСтоп

07 березня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з власниками бізнесу міста Полтава.

7 березня 2018

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У ці дні в Україні відзначають 204 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – найвідомішого українського поета, художника та громадського діяча.

7 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.