Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 березня 2018 року

Як працівники юстиції інформували громадян

Правова обізнаність важлива у житті кожного громадянина. Актуальності правові знання набувають в часи, коли з’являється маса нових законодавчих та нормативних актів, а їх правильне трактування й використання допомагають людям впорядкувати власне життя, вирішити нагальні проблеми, незважаючи на обставини, лишатися в полі закону.

6 березня 2018

Інформаційний майданчик в Інституті землеустрою

06 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Державного підприємства «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» інформаційну кампанію, в ході якої говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 березня 2018

Інформування в громадському транспорті про проект «ЯМП!»

06 березня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно правових актів, правової роботи та правової освіти проведено інформування в громадському транспорті м. Полтави.

6 березня 2018

За день плідної роботи державних виконавців погашено заборгованість зі сплати аліментів на суму понад 273 тис. грн.

Завдяки нововведенням та застосування державними виконавцями нових видів заходів примусу до боржників 05 березня 2018 року у Шевченківському ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області, Полтавському, Семенівському, Гребінківському ВДВС ГТУЮ у Полтавській області та Миргородському міськрайонному ВДВС ГТУЮ у Полтавській області боржниками погашено заборгованість зі сплати аліментів на загальну суму 273 699 грн., які перераховані на користь дітей.

6 березня 2018

Соціальним працівникам - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

06 березня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом із командою взяли участь у загальних зборах працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району, де розповіли присутнім про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», правові аспекти отримання первинної та вторинної правової допомоги, новації законодавства щодо посилення захисту прав жінок і дітей.

6 березня 2018

Цифра Дня

Органи державної виконавчої служби Полтавщини продовжують роботу зі злісними неплатниками аліментів. На сьогодні боржникам направлено більше 8 тис листів-повідомлень, в яких зазначено, що громадянин потрапив до так званої #ДОШКИ_ГАНЬБИ, та повідомлено про обмеження, які його чекають відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 березня 2018

Робоча зустріч з метою реалізації закону «Чужих дітей не буває»

06 березня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулася спільна нарада з представниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області та обласної прокуратури.

6 березня 2018

Продовжуємо інформувати полтавців та гостей міста про їхні права

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на березень 2018 року, 06 березня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та працівниками Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

6 березня 2018

УВАГА КОНКУРС!

06 березня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

6 березня 2018

Павло Петренко підписав угоду про співробітництво з Міністерством юстиції Литовської Республіки

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках одноденного робочого візиту відвідав Литовську Республіку, де підписав Угоду про співробітництво у правовій сфері між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Литовської Республіки.

6 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.