Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 березня 2018 року

Продовжуємо втілювати в життя новації закону #ЧужихДітейНеБуває

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» захист прав дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи нашого управління.

5 березня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 28 лютого 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

5 березня 2018

ДВС Полтавщини ДІЄ!

Завдяки інноваціям закону #ЧужихДітейНеБуває та ефективній роботі державних виконавців Київського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області з недбайливого батька стягнуто аліменти за 5 років на суму 26,9 тис грн

5 березня 2018

Цифра Дня

За 2 місяці 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено державну реєстрацію 54 нормативно-правових актів субєктів нормотворення.

5 березня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 05 березня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

5 березня 2018

Майбутнім адвокатам про проект «Я МАЮ ПРАВО»

05 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу зустріч з майбутнім адвокатом.

5 березня 2018

Колегам організаційного відділу апарату Полтавської облдержадміністрації про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 05 березня 2018 року проведено зустріч з колегами організаційного відділу апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

5 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.