Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 березня 2018 року

Проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

03 березня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Наталією Зволь у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

3 березня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

03 березня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу нараду з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

3 березня 2018

#ДошкаГаньби. Списки неплатників аліментів з’явилися в сільських, селищних, міських радах Полтавської області

Начальниками Котелевського, Козельщинського та Гребінківського районного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області цього тижня проведено спільні наради з головами сільських та селищних рад району з ліквідації заборгованості по аліментах.

3 березня 2018

Виконавча служба Полтавщини діє! #РезультатиТижня

Відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» з 23.02.2018 по 01.03.2018 проведено 33 правоосвітніх заходи, під час яких висвітлено основні напрямки реалізації проекту, зокрема: #МаскиШоуСтоп: захист прав підприємців – прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес; #ЧужихДітейНеБуває: захист прав дітей – прийняття Закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів; #ХабарЗаНавчанняСтоп: захист прав студентів – боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах тощо.

3 березня 2018

Павло Петренко: більше 263 тисяч батьків отримали свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко у блозі на інтернет-порталі «Цензор. Нет».
Зокрема, він нагадав, що державна реєстрація народження тепер можлива у пологовому будинку. Послуга щодо прийому документів, необхідних для отримання свідоцтва про народження, та видачі останнього сьогодні діє в усіх областях України та у місті Києві.

3 березня 2018

Співпраця з нотаріусами щодо реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО" триває

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 03.03.2018 головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Іриною Мирко проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

3 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.