Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 22 березня 2018 року

Інформаційний семінар для працівників Гідрометеорології

22 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Полтавського обласного центру з гідрометеорології інформаційний семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та захист прав юридичних осіб в рамках закону #МаскиШоуСтоп.

22 березня 2018

Мін’юст підписав меморандум про співпрацю з освітньою платформою Legal High School

21 березня відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції України, Головним територіальним управлінням юстиції у м.Києві та освітньою платформою Legal High School . Урочисту місію започаткування партнерства виконували: Світлана Глущенко - заступник Міністра юстиції України, Станіслав Куценко - очільник столичної юстиції та Рустам Колесников - засновник Legal High School.

22 березня 2018

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі знають свої прав

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області продовжує забезпечувати реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

22 березня 2018

Забув про аліменти? Забудь про авто!

Мати та батько мають рівні права і обов'язки щодо дитини незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі між собою. Однак, ми дуже часто стикаємося з явищем безвідповідальності батьків по відношенню до своїх дітей.

22 березня 2018

Проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та надання правової юридичної допомоги заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 22 березня 2018 року у приміщенні Супрунівської сільської ради Полтавського району проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості з питань діяльності органів державної виконавчої служби. Особам, які звернулись, надано консультації та роз’яснено норми чинного законодавства.

22 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.