Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 22 березня 2018 року

Вуличне інформування полтавчан в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

22 березня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Полтави.

22 березня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтава

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 22.03.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави.

22 березня 2018

Про організацію роботи з діловодства говорили на семінарі для працівників ГТУЮ

Відділом організаційної роботи, документування та контролю, 22 березня 2018 року для осіб, відповідальних за роботу із зверненнями громадян, запитами на публічну інформацію, архівними документами та ведення діловодства в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, проведено семінар-навчання.

22 березня 2018

Інформаційний семінар для працівників Гідрометеорології

22 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Полтавського обласного центру з гідрометеорології інформаційний семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та захист прав юридичних осіб в рамках закону #МаскиШоуСтоп.

22 березня 2018

Мін’юст підписав меморандум про співпрацю з освітньою платформою Legal High School

21 березня відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції України, Головним територіальним управлінням юстиції у м.Києві та освітньою платформою Legal High School . Урочисту місію започаткування партнерства виконували: Світлана Глущенко - заступник Міністра юстиції України, Станіслав Куценко - очільник столичної юстиції та Рустам Колесников - засновник Legal High School.

22 березня 2018

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі знають свої прав

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області продовжує забезпечувати реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

22 березня 2018

Забув про аліменти? Забудь про авто!

Мати та батько мають рівні права і обов'язки щодо дитини незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі між собою. Однак, ми дуже часто стикаємося з явищем безвідповідальності батьків по відношенню до своїх дітей.

22 березня 2018

Проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та надання правової юридичної допомоги заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 22 березня 2018 року у приміщенні Супрунівської сільської ради Полтавського району проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості з питань діяльності органів державної виконавчої служби. Особам, які звернулись, надано консультації та роз’яснено норми чинного законодавства.

22 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.