Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 березня 2018 року

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 15 березня 2018 року з 09.30 до 10.30 год. в приміщенні Базилівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області (Полтавська область, Машівський район, с. Базилівщина, вул. Незалежності, 26) заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Аллою Безпалою буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

13 березня 2018

Цифра Дня

На Полтавщині успішно діє пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який дає змогу нареченим самостійно обрати зручний для них дату, час та місце реєстрації шлюбу.

13 березня 2018

Для жителів Полтави проведено флеш – моб

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на березень 2018 року, 13 березня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб для жителів Полтави щодо можливості звернення до комісії по розгляду скарг у сфері державної реєстрації та функціонування правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

13 березня 2018

На Полтавщині успішно діє регіональний штаб з ліквідації боргів по аліментах

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області з 14 лютого успішно працює регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів.

13 березня 2018

Споживач має право!

13 березня 21018 року в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Плану заходів тижня правових знань, присвяченого Всесвітньому дню захисту прав споживачів, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області полтавцям та гостям міста провели флеш-моб в ТРЦ «Київ» на тему: «Права споживачів повинен знати кожний».

13 березня 2018

Партнерам юстиції - про захист прав споживачів

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 13 березня 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

13 березня 2018

Протидія домашньому насильству – новий напрямок проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» стартує новий пріоритетний напрямок: захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству.

13 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.