Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 березня 2018 року

Подати документи для державної реєстрації громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

12 березня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як проводяться розрахунки з працівником при звільненні»

При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

12 березня 2018

Вступив в силу Закон України «Про приватизацію державного та комунального майна»

7 березня 2018 року набрав чинності Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна» № 2269-VIII від 18.01.2018 (далі - Закон).

12 березня 2018

Iнформували працівників сектору контрольно-перевірочної роботи щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проінформували працівників сектору контрольно-перевірочної роботи №1 Управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, комунального підприємства «Полтавський районний центр земельного кадастру», що Президент України Петро Порошенко оголосив 2018 рік - роком правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 березня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»...

12 березня 2018

Інформація щодо діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Незаконне заволодіння бізнесом, правами на власність юридичних та фізичних осіб негативно впливає на інвестиційний клімат в Україні та на впевненість громадян в майбутньому. З метою захищеності прав власності, як об’єктів нерухомості, так і корпоративних прав, виникла необхідність у законодавчому врегулюванні такого питання.

12 березня 2018

Mін’юст запроваджуватиме систему автоматизованого арешту коштів боржників

Запровадження електронного арешту коштів, які містяться на рахунках боржника в банках та інших фінансових установах, є одним із пріоритетних кроків реформи примусового виконання рішень й інших органів, адже Україна взяла зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом щодо прийняття закону, який автоматизує процес збирання та примусово стягнення боргу.

12 березня 2018

Он-лайн консультації для громадян

Нагадуємо громадянам про можливість отримання правової консультації через Skype зв'язок та телефонну "гарячу" лінію.

12 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.