Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 1 березня 2018 року

Новопризначені працівники обласної юстиції урочисто прийняли Присягу державного службовця та залучилися до проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

01 березня 2018 року відбулося урочисте складання Присяги державного службовця працівниками, які вперше вступають на державну службу.

1 березня 2018

Продовжуємо навчати підприємців захищати свої права

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 01 березня 2018 року працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ознайомили засновника та керівника агентства нерухомості «БІНЕК» з її правами та механізмами їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

1 березня 2018

Працівникам відділу з питань пробації про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальником Подільського ВДВС м. Полтави ГТУЮ у Полтавській області Сергієм Ткаченком проведено зустріч з працівниками Подільського районного сектору Полтавського міськрайонного відділу з питань пробації.

1 березня 2018

МІН’ЮСТ У СПІВПРАЦІ З КОНСУЛЬТАТИВНОЮ МІСІЄЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ КОМПЕНСАЦІЇ ЖЕРТВАМ НАСИЛЬНИЦЬКИХ ЗЛОЧИНІВ

На реалізацію положень схваленої Президентом України Національної стратегії з прав людини у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу Міністерством юстиції було розроблено проект закону, положення якого спрямовані на підвищення гарантій прав жертв умисних насильницьких злочинів шляхом надання їм державної соціальної допомоги у вигляді компенсаційної виплати.

1 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.